גנבו לחולדאי אפילו את השם ״הישראלים״

היום הוא היום האחרון להרשמה לבחירות. החידה היחידה שנותרה פתוחה היא האם המשתרכים הרחק מתחת לאחוז החסימה יירשמו או יסתלקו בטרם ימשיכו להסתבך כלכלית. לפנות ערב, אחרי שמרב מיכאלי סירבה לקלוט אותו, הודיע עפר שלח על פרישה. האיש מן הסתם מבכה את הטיפשות ניסיון המרידה הכושל ביאיר לפיד.

 

לעומת זאת, פרופסור סליכה עם הרשימה הכלכלית דלו רדם את חפלגתו הידשה.

 

אתמול היה איחוד בימין הקיצוני תודות להבטחות מרחיקות לכת של נתניהו לחלק להם תפקידם, צ׳ופרים פוליטיים והשפעה בלי קשר לגודלם האמיתי. ביבי נלחם בכל כוחו על כל שביב תמיכה בתקווה לגרד 61 מנדטים ב-27 במרץ.

 

גם כחול לבן של בני גנץ נרשם בלי ינקלביץ׳ ועם שאטה במקום השני. גם לפיד הלך על אישה במקום השני. ברביבאי היא עכשיו במקום שבו היה עופר שלח. שלח מת להשתלב אצל מיכאלי וכמוהו חולדאי לשניהם יחד יש בקושי שליש הקולות הנחוצים למינימום הכניסה לכנסת ומיכאלי משחקת אותה קשה להשגה. במהלך היום נדע מה יהיה עם האיחוד האפשרי הזה. מרצ נרשמה עם שני בני מיעוטים בחמישייה הראשונה.

 

אגב, אתמול חטפה מפלגה אחרת את השם ״הישראלים״ ככה שלחולדאי לא נשאר כלום חוץ מתחנונים לעבודה שתיקח אותו. גם דני יתום התאדה עם מפלגת הזקנים שלו ונשאר זליכה שטרם הודיעה אם יתמודד.

 

היום יגיש גם הליכוד את רשימתו ואז נדע איפה הציב נתניהו את אורלי לוי, גנבת הקולות שממשיכה לנדוד מרשימה לרשימה.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםשני שלישים מהחרדים בלונדון נדבקו בנגיף
המאמר הבאחוסל מנהיג שיעי ממתנגדי נסראללה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.