מבזקים

גנבו לחולדאי אפילו את השם ״הישראלים״

E0116DFC-FD22-4879-BA7D-1C895B88039B

היום הוא היום האחרון להרשמה לבחירות. החידה היחידה שנותרה פתוחה היא האם המשתרכים הרחק מתחת לאחוז החסימה יירשמו או יסתלקו בטרם ימשיכו להסתבך כלכלית. לפנות ערב, אחרי שמרב מיכאלי סירבה לקלוט אותו, הודיע עפר שלח על פרישה. האיש מן הסתם מבכה את הטיפשות ניסיון המרידה הכושל ביאיר לפיד.

 

לעומת זאת, פרופסור סליכה עם הרשימה הכלכלית דלו רדם את חפלגתו הידשה.

 

אתמול היה איחוד בימין הקיצוני תודות להבטחות מרחיקות לכת של נתניהו לחלק להם תפקידם, צ׳ופרים פוליטיים והשפעה בלי קשר לגודלם האמיתי. ביבי נלחם בכל כוחו על כל שביב תמיכה בתקווה לגרד 61 מנדטים ב-27 במרץ.

 

גם כחול לבן של בני גנץ נרשם בלי ינקלביץ׳ ועם שאטה במקום השני. גם לפיד הלך על אישה במקום השני. ברביבאי היא עכשיו במקום שבו היה עופר שלח. שלח מת להשתלב אצל מיכאלי וכמוהו חולדאי לשניהם יחד יש בקושי שליש הקולות הנחוצים למינימום הכניסה לכנסת ומיכאלי משחקת אותה קשה להשגה. במהלך היום נדע מה יהיה עם האיחוד האפשרי הזה. מרצ נרשמה עם שני בני מיעוטים בחמישייה הראשונה.

 

אגב, אתמול חטפה מפלגה אחרת את השם ״הישראלים״ ככה שלחולדאי לא נשאר כלום חוץ מתחנונים לעבודה שתיקח אותו. גם דני יתום התאדה עם מפלגת הזקנים שלו ונשאר זליכה שטרם הודיעה אם יתמודד.

 

היום יגיש גם הליכוד את רשימתו ואז נדע איפה הציב נתניהו את אורלי לוי, גנבת הקולות שממשיכה לנדוד מרשימה לרשימה.

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן