האמריקאים התעשתו והעיפו את טראמפ הרשע מה איתכם?

בדוק את השקפותיך עכשיו וזכור:
לאורך ההיסטוריה האנושית תמיד בסופו של דבר הטוב ניצח את הרע במלחמה האינסופית המתחוללת בין הזרמים.

.

זה לא שמאל נגד ימין, לא סוציאליזם נגד קפיטליזם, לא לבנים נגד שחורים, לא חילונים מול דתיים, לא הפועל נגד מכבי, לא ערבים נגד יהודים, לא ביבי נגד היריב התורן מולו.

.

אז מה בעצם הולך פה, שם ובכל העולם?
ובכן, זה תמיד שוחרי הטוב נגד השמרנות המושחתת או האנרכיסטים המבקשים להכפיף את המציאות לצרכים אגואיסטיים המנוגדים לאינטרס העליון של טובת הכלל.

.

סטאלין, היטלר, אחמדינג׳אד, אחשוורוש ואנטיוכוס היו פופולריים בזמנם לא פחות מפוטין, טראמפ וקים הקוריאני. הם גם גרמו נזקים אדירים במהלך תקופת שלטונם בעיקר לעמם. אבל בסוף כמו תמיד, הטובים ניצחו והאינטרסנטים האכזריים הפכו לסמלי התועבה האנושית.

.

ההבדל בין העמים טמון רק במהירות האבחנה בין הטוב לרע, בין הספין המרושע לשוחרי האינטרס הכללי ובין הכריזמטי הנכלולי לבין המנהיג הנכון לעת הנתונה.

לזכותם של האמריקנים ייאמר שהתעשתו מהר וסילקו את השרץ אחרי קדנציה אחת.

.

לפעמים, לוקח לאומה יותר זמן להתעורר מחלום הבלהות. לפעמים ההמון שבוי במיקסם השווא הכופה עליהם הר כגיגית. אבל שימו מבטחכם בטוב. בסוף ננצח את הרעים.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי

MerkaziTV

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

 

שיתוף:
מאמר קודםאפילו ניקי היילי מתחרטת שתמכה בטראמפ המוטרף
המאמר הבא13 חטופים טורקים חוסלו בעיראק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.