מבזקים

נתניהו מעכב הקלות הכרחיות כי הן רחוקות מדי מיום הבחירות

376FA959-AF58-4EC8-89D8-05A3DEECAAD9

נתניהו מנהל עתה מלחמת התשה פוליטית במטרה אחת ויחידה: לעכב את פתיחת המסחר, התרבות והספורט בהתאם ללוח זמני המותאם לצרכיו הפוליטיים.

אנשי נתניהו הסבירו לו שלליכוד יהיה טוב אם החזרה לשיגרה תתחיל בחודש האחרון לפני הבחירות וגם זה בהדרגה. המטרה היא להביא לפתיחה מוחלטת כשבועיים לפני הבחירות. העניין החבוי מן הכלל הוא שביבי מסמן לוח זמנים פסיכולוגי נכלולי וערמומי בהתאם למועד הבחירות ה-23 במרץ.

שלב ההקלות המתוכנן לעוד שבועיים לפחות יתחיל בהדרגה. הוא כולל פתיחה של חנויות רחוב, מרכזי הקניות, מופעי תרבות והספורט, מלונות וחדרי כושר.

.

היחידים שקלטו את הספין הפוליטי האכזרי הם בני גנץ ושאשא ביטון. שניהם מקימים קול זעקה. גם בנט תומך בפתיחה וגם לפיד. שימו לב איך פתאום ישראל כץ שהיה מראשוני הדורשים לפתוח – השתתק פתאום בהוראת הבוס וכך כל הליכודניקים האחרים.

בני גנץ הוא עכשיו, ובעצם בכל החודשים האחרונים המפריד היחיד בין השתוללות מוחלטת מצד נתניהו לבין שפיות מתחייבת. ביום ראשון יתחיל מסע החתחתים של ביבי למשוך ולדחות את ההקלות. הוא כבר החל להשמיץ את גנץ וטוען: “הם רוצים לפתוח את המשק כמו שרצתה לעשות יפעת שאשא-ביטון, ראינו לאיזה אסונות זה הביא אותנו”. מנגד, בכחול לבן טוענים שנתניהו רוצה לפתוח את המשק בכוונה כמה שיותר קרוב לבחירות ולערוך “מסיבת ניצחון על הקורונה”.

.

יו”ר כחול לבן בני גנץ האשים הערב את נתניהו בדחיות מכוונות ואמר בריאיון לירון דקל: “מבחינת נתניהו, שיהיה סגר עד שבועיים לפני הבחירות, למרות מגמות הירידה בתחלואה״.

.

נתניהו נכנס חזיתית בגנץ כי הכי חשוב לו שהוא ומפלגתו לא ייכנסו לכנסת הבאה. אם גנץ לא יהיה אפילו חבר כנסת, נתניהו לא צריך קואליציה. הוא יוכל לגרור את ישראל מבחירות לבחירות תוך שהוא נשאר ראש ממשלת מעבר שאינה כפופה לכנסת ויכולה לעשות ככל העולה על רוחה כפי שהיה לפני כינון הכנסת שהתפזרה.

לכן חשוב להדגיש: אין שום משמעות אם ללפיד יהיו פחות מנדט שניים או יותר. זה לא ישנה דבר. אבל אם כחול לבן לא תעבור את אחוז החסימה זה יהיה האסון שנתניהו מייחל לו! אסור שזה יקרה. ואגב, שורפי הקולות הגדולים עתה הם זליכה הקשקשן ושונאת הגברים שממילא תהיה בכל מקרה נגד כל ממשלה שתתאפשר מעשית.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן