מבזקים

החיים שלך הם כמו האייפון או הסמסונג שלך

ACE33DE9-3E92-4158-A078-F210C9BA356A

החיים שלך הם כמו האייפון שלך:יש מיליוני אפליקציות חינמיות ואינספור אפשרויות איך לנהל את חייך.

.

אתה בוחר אילו אפליקציות אתה מוריד למכשיר – אתה בוחר נושאים ותחומים ההופכים זמינים עבורך בכל עת (עבודה, תחביבים, חברים, משפחה).

.

מבין האפילקציות שהורדת – אתה בוחר במה להתמקד, למה לחזור שוב ושוב וממה להתעלם חלקית או באופן מוחלט. כך גם בחייך: יש התנהלות קבועה ויש מזדמנת. לפעמים זונחים נושא, אדם או התנהלות ומעדיפים אחרת ובדרך כלל חוזרים שנים על אותה התנהלות לטוב ולרע.

לפעמים הסוללה נחלשת, יש באגים, צריך לעדכן מערכת הפעלה כי היא מתיישנת, מזדחלת וכבר אינה עונה על הצרכים. לפעמים חייבים להתחדש ולפעמים סתם בא להצטייד במכשיר חדש ובעטיפה אחרת בתקווה שמשהו יסודי עשתנה.

.

בסוף התוכן נשאר כמעט ללא שינוי. הכל מחזורי וחוזר על עצמו. הטוב, הפחות נוח, העייף והנמרץ האוהב והפחות אהוד. תחשוב על חייך לעומקם ותראה שהחיים שלך כאלה הם. יש קשיים, יש התעייפות, יש הטענה והתעוררות מחודשת ויש רצון אינסופי להמשיך לפעול ולזרום לנצח.

.

לכן, לא חשוב אם אתה אייפון או סמסונג, גבר או אישה, ילד או ישיש. תמיד תישאר עם התקע שבאמצעותו תוכל לשאוב כוח להמשיך. יש המטעינים עצמם ללא עזרה חיצונית ויש מי שמעדיפים לידם אותי, אותך, אותו, אותה. לכן: זכור תמיד להיות התקע של מישהו כדי שיסכים להיות השקע שלך.

.

רמי יצהר Rami Yitzhar
טריינר NLP
נ,ב
המכללה לחדשנות חוזרת לפעול בקרוב.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן