מבזקים

נתניהו ממשיך להחלש בסקרים: בנט וגנץ מתחזקים

14D6D507-589C-4F12-BE04-C73BF650D287

סקר חדשות 12 שנערך בידי מכון מדגם מצביע על המשך החלשות נתניהו בשל הברית שכרת עם הימין הכהניסטי ונטייתו לעיסקות אפלות במגזר הערבי בתיווך פלסטיני.
מפלגת סמוטריץ׳ בן גביר עצמה יורדת אף היא על סף אחוז החסימה. עלייה ברוכה של מנדט גם לבנט וגם לגנץ. הציבור מבין את החשיבות העליונה שקיימת לכך שכחול לבן תיכנס לכנסת הבאה, שמא נתניהו יוותר שליט בודד בממשלת מעבר ניצחית ללא בקרה ובלי איזונים והלמים.

המגמה הכללית היא של נטישת נתניהו וזאת עוד בטרם הבין הציבור שמתחילת אפריל נתניהו מחוייב להגיע לבית המשפט שלוש פעמים בשבוע לדיוניו בבית המשפט בירושלים שם בוא נאשם בעבירות חמורות של שוחד, מרמה והפרת אמונים.

תופעה מעניינת נוספת היא התקיעות של סער שאינו מצליח להתרומם מעבר ל-13 מנדטים שלו. סער עצמו נחשב בעיני רבים אך בחירת עמיתיו לרשימה לא היתה מוצלחת במיוחד אם לנקוט לשון המעטה. אחרי הכל איש אינו יכול לדעת אם הבוגדים הממלאים את רשימתו לא יעשו לו אחרי הבחירות ויברח ויערקו חזרה לנתניהו.

מי שמתנדנדת שוב וספק אם תעבור היא מרצ החיוורת נטולת מועמדים כריזמתיים. זליכה ועבאס לא עוברים ואחוקים מאחוז החסימה.

חלוקת המנדטים:
נתניהו 28
לפיד 18
סער 13
בנט 11
המשותפת 9
ליברמן 8
ש״ס 8
חרדים 7
העבודה 6
גנץ 5
סמוטריץ׳ בן גביר 4

מרצ 4.
הבחירות יתקיימו ב-23 במרץ אלא אם נתניהו ימצא דרך לדחות אותן.

רמי יצהר Rami Yitzhar
עניין מרכזי
‏MerkaziTV

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן