מבזקים

לימור לבנת קוראת לליכודניקים לעבור לסער עד לגירוש נתניהו מבלפור

59D79F04-752D-44CC-BE38-7EDF83802C9B

לימור לבנת גם עזבה את הליכוד וגם קוראת לכל בני דורה, ותיקי המפלגה ובוגריה ללכת בעקבותיה ולהצביע הפעם עבור גדעון סער. ביבי הפך מאוס על חלק ניכר מתומכיו בעבר ונותר עתה רק מבצרה של הפריפריה והאוכלוסיה חסרת ההשכלה.

 

לבנת, בעברה שרה בכירה בממשלת נתניהו מפרסמת היום בידיעות כך:

“נשארתי בתנועת הליכוד ככל שיכולתי, למרות הקושי הרב שהיה כרוך בכך בשנים האחרונות בהן הפכה מתנועה מפוארת לאומית-ממלכתית למפלגה שנועדה לשרת אדם אחד. למפלגת נתניהו”.

.

והיא מוסיפה: “אני מכירה רבים מאוד בליכוד שחשים שזה אינו ביתם עוד, אך מתקשים לעזוב את המסגרת. ‘בית לא עוזבים’, הם אומרים. אני מבינה זאת. אף אני חשתי כך. היום אני יודעת שיש בית לאנשי הליכוד”, ציינה השרה לשעבר.

.

“למעשה, היו לי שתי אפשרויות: לתמוך במועמדותו של בנט ו’ימינה’, או לתמוך ב’תקווה חדשה’ בראשות גדעון סער. ימינה אמנם מבקרת את נתניהו בצורה מנומקת, אך אינה פוסלת ישיבה בממשלת נתניהו, וגם לא ישיבה בממשלה עם בן־גביר. תקווה חדשה היא רשימה עם השקפה לאומית־ליברלית־ממלכתית. בדיוק כמו הליכוד אותו ייצגתי כה הרבה שנים. לסער עצמו ניסיון ארוך שנים בתפקידים מיניסטריאליים ובנושאי ביטחון לאומי”, הסבירה לבנת את ההחלטה לתמוך דווקא בסער.

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

.

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

.

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן