לימור לבנת קוראת לליכודניקים לעבור לסער עד לגירוש נתניהו מבלפור

לימור לבנת גם עזבה את הליכוד וגם קוראת לכל בני דורה, ותיקי המפלגה ובוגריה ללכת בעקבותיה ולהצביע הפעם עבור גדעון סער. ביבי הפך מאוס על חלק ניכר מתומכיו בעבר ונותר עתה רק מבצרה של הפריפריה והאוכלוסיה חסרת ההשכלה.

 

לבנת, בעברה שרה בכירה בממשלת נתניהו מפרסמת היום בידיעות כך:

"נשארתי בתנועת הליכוד ככל שיכולתי, למרות הקושי הרב שהיה כרוך בכך בשנים האחרונות בהן הפכה מתנועה מפוארת לאומית-ממלכתית למפלגה שנועדה לשרת אדם אחד. למפלגת נתניהו".

.

והיא מוסיפה: "אני מכירה רבים מאוד בליכוד שחשים שזה אינו ביתם עוד, אך מתקשים לעזוב את המסגרת. 'בית לא עוזבים', הם אומרים. אני מבינה זאת. אף אני חשתי כך. היום אני יודעת שיש בית לאנשי הליכוד", ציינה השרה לשעבר.

.

"למעשה, היו לי שתי אפשרויות: לתמוך במועמדותו של בנט ו'ימינה', או לתמוך ב'תקווה חדשה' בראשות גדעון סער. ימינה אמנם מבקרת את נתניהו בצורה מנומקת, אך אינה פוסלת ישיבה בממשלת נתניהו, וגם לא ישיבה בממשלה עם בן־גביר. תקווה חדשה היא רשימה עם השקפה לאומית־ליברלית־ממלכתית. בדיוק כמו הליכוד אותו ייצגתי כה הרבה שנים. לסער עצמו ניסיון ארוך שנים בתפקידים מיניסטריאליים ובנושאי ביטחון לאומי", הסבירה לבנת את ההחלטה לתמוך דווקא בסער.

.

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

.

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

.

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

שיתוף:
מאמר קודםכל התוכניות השתבשו לנתניהו והמנדטים זולגים ממנו החוצה
המאמר הבאמתי צריך תמלול הקלטות לבית משפט?
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.