מבזקים

אולמרט: אינני שונא את ביבי אלא בז לו

903B4F54-4F2E-447E-BDEB-EFD737873DEB

ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט, היה האחרון שהביס את נתניהו בבחירות. לא סתם ניצח אלא הביס אותו. היום הוא אומר בראיון רדיו כי לא יצביע למפלגות הימין הקיצוני, לא לבנט ולא לסער.

 

לדבריו נתניהו זה אדם שכלל איננו איש ימין. הדבר היחיד שמעניין אותו זו לא המדינה אלא ביבי עצמו והישרדותו הפוליטית.

 

 

אולמרט: “אני לא חושב שביבי לא ימין בגלל שהוא שמאל, אלא כי ביבי הוא כלום. אין לו שום דבר, הוא לא מאמין בכלום, הוא לא בעל תפיסת עולם כזו או אחרת, הוא מאמין רק בדבר אחד – בביבי”.

.

איך יש לו תמיכה כזאת רחבה?
“המספרים האלה בחלקם ‘פייק’, בשלוש מערכות בחירות שהתקיימו בשנה וחצי האחרונות הגוש של בנימין נתניהו לא היה מספיק כדי להקים ממשלה”.

.

למה הוא כל כך מטריף אותך? למה אתה שונא אותו?
“אני ממש לא שונא אותו, אני בז לו, אלו שני דברים שונים. את היחסים עם האמירויות התחלנו לפני למעלה מ-15 שנה. אחד הדברים ששימחו אותי ברמה האישית ואף פעם לא סיפרתי את זה, ביום שפורסמה ההודעה התקשר איתי האיש שהיה השליח האישי שלי לאמירויות במשך שנים, ואמר לי: ‘אתה זוכר מתי זה התחיל את הפגישות שדיווחתי לך לאחר הנסיעות לשם?’, היה תהליך ארוך עם מדינות שמעולם לא נלחמנו איתם, ניהלנו איתן הרבה מאוד עסקאות במשך הרבה מאוד שנים, אני מכיר את המנהיגים שלהם – ראויים, מרשימים, רציניים, רהוטים ואני מאוד שמח על הקשר שלנו איתם. כמו כל דבר אצל ביבי נתניהו הכול בסוף מתנקז להיבט האישי – נתניהו עשה שלום, נתניהו הביא את החיסונים, נתניהו הדביק את האנשים”.

.

הראיון שודר בתחנה אזורית בתל אביב 103 fm.
.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן