מבזקים

נתניהו מסר רבבות חיסונים לשליטים זרים ולמקורביהם

5417CEBF-49E4-4D6A-B347-616F9D19AD1A

נתניהו לחוץ. הוא מאבד מנדטים כמו מסננת מחוררת וכמו צמיג אופניים בלוי שהאוויר אוזל ממנו ללא הפוגה. כה נואש הביבי עד שפתאום הוא רץ לסטנדאפים רדודים, מצטלם לטיק טוק ומתחנן לראיונות רדיו בתוכניות בוקר. הבוקר דיבר עם אריה גולן.

 

נתניהו השוויץ והדגיש מיליון פעם אני ואני ואני ״שוחחתי עשרות פעמים עם המנכ״לים של פייזר ומודרנה״, ״אני הבאתי את החיסונים״ אני ואני. אבל כשנשאל על מסירת חיסונים למדינות זרות פתאום של ״אנחנו נתנו 25-30 אלף חיסונים״. אגב, העניין הופסק בעקבות הפירסומים והתרעומת של גנץ ומערכת הביטחון שהדברים נעשו ללא ידיעתם. היועץ המשפטי לממשלה הזהיר שמדובר במהלך לא חוקי ונתניהו נאלץ להפסיק עם זה.

 

מסירת החיסונים התפרשה בחו״ל כאתנן לחונטות ולשליטים, למשפחותיהם ולמקורביהם. בקיצור, במדינות היעד רואים זאת כשחיתות לכל דבר ועניין והשגת טובות הנאה אישיות.

 

נתניהו: “נתנו 30-25 אלף חיסונים, אפילו פחות, ואני גאה בזה. זה לא על חשבון אזרחי ישראל, זה לא מהווה אפילו שעה של חלוקה. יש לנו מיליוני חיסונים, די והותר לכל אזרח, אפילו חיסון אחד לא נגרע, זה סתם עוד נה נה נה”.

.

לגבי יריביו במערכת הפוליטית, נתניהו ציין: “סער אמר שהוא הולך עם לפיד, ולפיד חייב ללכת עם העבודה ומרצ – אין להם דרך אחרת. גם בנט קשר את עצמו ללפיד בהסכם עודפים”.

.

מימינה נמסר בתגובה לדברי ראש הממשלה: “מדינת ישראל נמצאת בכאוס בגלל היעדר מנהיגות. הגיע הזמן לומר תודה לנתניהו על תרומתו הנכבדת ולהעביר את המושכות לנפתלי בנט, המנהיג היחיד שיוכל לחלץ את ישראל מהכאוס”.

.

מתקווה חדשה נמסר: “עצוב לשמוע ראש ממשלה בעל זכויות עבר גדולות מתבטא תחת לחץ והיסטריה. נתניהו בלחץ לאחר שאיבד לחלוטין את אמון הציבור וכשל כשלון חרוץ בקורונה, רץ עכשיו מאולפן לאולפן משקר ומסית. כל הציבור יודע שנתניהו מומחה בלקיחת קרדיט לא לו ובגלגול אחריות תוך הכפשה ושקרים על אחרים. ב-23 במארס הציבור הישראלי יחליף אותו בגדעון סער”.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן