מבזקים

בניגוד להמלצת המומחים: נתניהו פותח הכל לקראת הבחירות

3A3B12DA-A304-4B0E-906C-2C878AD059B2

העובדות אף פעם לא הפריעו לנתניהו. הוא תמיד עושה מה שבא לו. ביום ראשון הקרוב, ובניגוד מוחלט להמלצת הפרויקטור וצוותי המומחים נתניהו פותח את המשק כולל מסעדות בתי ספר וגני אירועים. גם הכניסה לארץ מדלגת לשלושת אלפים ביום.

 

נתניהו רוצה נורמליזציה בכל מחיר שבועיים לפני הבחירות במטרה לייצר אשליית חזרה לשיגרה ובעיקר הפחתת החששות מהגעה לקלפיות.

 

ככה זה עם נתניהו. כשהמציאות אינה נוחה לו הוא יעקם את משמעותם ויסדר אותם לפי האינטרסים האישיים שלו. היטיב להגדיר זאת בני בגין, המועמד לכנסת הבאה ברשימת גדעון סער.

 

הנה מה שאמר הפרופסור נחמן אש: “צריך לזכור שאם מספר המאומתים יעלה למספר גבוה מאוד – ויש אפשרות כזאת אם נפתח את כל המשק – גם מספר החולים קשה יעלה”, ציין הפרויקטור. “אם זה עולה למספרים מסוכנים צריך לדעת לעצור. זאת לא הנקודה עכשיו אבל אני לא רוצה שתהיה תחושה שאפשר להתנהג כרגיל והתחלואה לא תעלה. זה לא כך”.

.

 

וזה מה שאמר המנכ״ל בראיון ברדיו אזורי בתל אביב. “כולם סבורים שכל הדיונים האלה מושפעים ונגועים בבהלת הבחירות ומושפעים מהדבר הזה”, אמר בהתייחס להחלטת השרים להמשיך לפעימה השלישית של ההקלות. “ללא ספק יושבים ומקבלים את ההחלטות שרים שכל אחד מייצג גם את ענייניו ואת המשרד עליו הוא מופקד. יכול להיות שדברים באים גם מתוך אג’נדה או מחשבה פוליטית גם”.
.
על ראש הממשלה הוא אמר, “הוא היה זהיר מאוד, לא רצה לפתוח. במשך שבועות הוא אמר אני מחזיק בעמדתם של המומחים בניגוד לעמדתו של גנץ שרוצה לפתוח. עכשיו יישר איתו קו”.

.

בהוראת ביבי, שריו התנגדו לאש כולל לממונה על הבריאות אדלשטיין שאמר: “אנחנו מסכימים שהמצב פחות מדאיג ממה שהיה לפני החיסונים”.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן