מבזקים

מתי להזמין הובלה בטנדר ומתי משאית?

לא מעט אנשים זקוקים לשירותי הובלות. ההיצע כיום בתחום שירותי הובלות הינו גדול מאוד ועל כן, לא מעט אנשים תוהים באיזו חברת הובלות כדאי להם לבחור, האם כדאי לכם לבחור הובלות בטנדר או שמא כדאי להם לבחור הובלות במשאית. חשוב מאוד לדעת שיש להתאים את רכב ההובלה לסוג ההובלה העומדת על הפרק. אין לבחור הובלה בטנדר לתכולה בכמות גדולה מדי רק בשל מחיר נמוך שמוצע על ההובלה המדוברת. כמו כן, אין להזמין שירותי הובלות במשאית לפריטים בודדים.

 

מתי כדאי להזמין הובלה בטנדר?

הזמנת הובלות בטנדר רלוונטית בעיקר כהובלה של פריטים בודדים. בין אם מדובר על הובלת מיטה, מקרר, מכונת כביסה או ארון. אם רכשתם מוצר אחד ביד 2שאין לכם יכולת להוביל אותו באופן עצמאי כי הוא כבד, הובלה קטנה בטנדר בהחלט מספיקה לכם. כמו כן, אם אתם סטודנטים שעוברים להתגורר במעונות הסטודנטים וצריכים להעביר את החפצים שלכם, גם במקרה הזה הובלה בטנדר לרוב תספיק לכם. ניתן לומר כי הובלות בטנדר הן בעיקר עבור פריטים בודדים ולא עבור הובלות גדולות.

 

מתי יש צורך לבחור בהובלה במשאית?

הובלה במשאית לעומת הובלה בטנדר, רלוונטית עבור היקף תכולה גדול. כך לדוגמא: אם אתם עוברים דירה ואתם צריכים להעביר את תכולת הדירה שלכם מהדירה הנוכחית שלכם לדירה החדשה, אין ספק כי במקרה הזה הובלה במשאית נחוצה לכם. גם במקרה שבו אתם מעוניינים להעביר תכולת דירה למחסן שבו אתם עתידים לאחסן את התכולה לפרק זמן כלשהו מסיבות שונות, תדרשו לבחור משאית הובלות. במשאית ניתן להעמיס תכולה רבה בצורה נוחה ובטוחה ולהעביר אותה מיועד אחד ליעד אחר.

 

כמה עולה הובלה בטנדר?

מכיוון שמרבית השירותים אם לא כולם של הובלות בטנדר רלוונטיים עבור הובלות קטנות, הרי שלרוב עלות השירות לא תהיה יקרה מדי. יחד עם זאת, מחיר ההובלה יקבע בהתאם לפרמטרים שונים כגון: המרחק בין המקום שממנו ההובלה מתבצעת ליעד שאליו היא אמורה להגיע, האם יש מעלית, באיזה עונה מתבצעת ההובלה, האם מדובר על הובלה מורכבת כגון: הובלה של פסנתר או כל חפץ עדין אחר ועוד.

 

איך תבחרו את חברת ההובלות המתאימה לכם?

בין אם אתם זקוקים להובלה במשאית עבור הובלה גדולה ובין אם אתם זקוקים להובלה בטנדר לצורך הובלה קטנה, חשוב מאוד שתדעו שכיום ישנן חברות הובלה המציעות גם שירותי הובלות קטנות וגם שירותי הובלות גדולות. על אף שניתן למצוא לא מעט אנשים פרטיים המציעים הובלות קטנות בטנדרים שיש להם, חשוב שלא להתפשר ולבחור בחברת הובלות גם עבור הובלות קטנות בטנדר שכן, גם הובלה קטנה יכולה להיות הובלה מורכבת ויש צורך שיבצעו אותה אנשי מקצוע שיודעים כיצד לעשות את העבודה. חשוב לבחור חברת הובלות בפריסה ארצית מקצועית ומנוסה בתחום כל סוגי ההובלות.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן