מסעדות, תיירות, תרבות וספורט נפתחים לקראת הבחירות

הממשלה אישרה הערב (שבת) במשאל טלפוני את תקנות הפעימה השלישית במסגרת ההקלות בהגבלות נגיף הקורונה. התקנות כוללות את פתיחת חטיבות הביניים, מסעדות, אולמות אירועים, מלונות, אירועי תרבות וספורט, בתי תפילה וכנסים. לפי הנוסח המעודכן, פתיחת נתב"ג תתבצע בהדרגה לאורך השבוע, ומדידת החום בכניסה למקום ציבורי ועסקי תבוטל

.

הממשלה אישרה הערב (צאת השבת, במשאל טלפוני) את תקנות משרד הבריאות של הפעימה השלישית בתכנית היציאה שתחל ביום ראשון, ה-7.3.21. כלל התקנות מצטרפות לתקנות הקיימות מהפעימה הראשונה ומהפעימה השנייה.

*

*אירועי תרבות, ספורט וקיום כנסים:

*
1. מגבלת תפוסה: עד 500 במקום סגור ועד 750 איש בשטח פתוח.

2. באולם או אצטדיון מעל 10,000 מושבים: עד 1,000 איש במקום סגור ועד 1,500 איש במקום פתוח.

3. מכירת כרטיסים מראש בלבד, ישיבה במקומות מסומנים, ניתן לעמוד בסמוך למושב, לא ניתן לקיים אירוע או הופעה בעמידה וללא מקומות ישיבה מסומנים. האירוע יתקיים ללא ריקודים, ללא מכירה והגשה של מזון ושתיה, איסור אכילה במקום, וכן חובת שמירת מרחק.

——————

התקנות בתוקף עד ליום שבת, ה-20.3.21, מלבד תקנות החינוך שבתוקף עד יום שבת, ה-3.4.21.

.

 

ממשרד החינוך נמסר:

 

‏מערכת החינוך מובילה בהתחסנות בישראל – 76% מצוותי החינוך מחזיקים ב״תו הירוק״, לאחר שהשלימו את החיסון השני או החלימו. כ-15% נוספים מצויים לאחר החיסון הראשון.
‏עד פסח יוענק ״תו ירוק״ לרוב מכריע מתוך 280,000 המורים, הגננות ועובדי ההוראה.

.

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםבנט מתחזק ומתקרב לבלפור במקום נתניהו שרוב העם מאס בו
המאמר הבאואלה כללי ״התו הירוק״ במסגרת פתיחת המשק
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.