מבזקים

נתניהו מזלזל בלפיד: היה שר האוצר הגרוע בתולדות המדינה

E3155C58-7ECD-47BC-AD48-724198BAF3EF

מסתנת המשך מגמת ההיחלשות של מפלגת גדעון סער והדריכה וניכרת גם דריכה במקום של בנט. סער כבר יורד באחד הסקרים למספר מנדטים חד ספרתי ואילו בנט תקוע על 12. המנדטים שמתפוגגים מקורם בכחול לבן של הבחירות הקודמות ועכשיו הם חוזרים למפלגות של לפיד וגנץ. גנץ נראה בטוח מעל לקו החסימה בעוד שיש עתיד מגרד את 20 המנדטים.

 

בשמאל ותיקי מרצ חוזרים הביתה ומתפכחים מאשליית מיכאלי והעבודה. שתי המפלגות יקבלו יחד 10 מנדטים. בזבוז הקולות הגדול הוא של מתעקשי זליכה הדועך. לא חראם?

 

נתניהו ממשיך בטירוף של ראיונות לכל מה שמשדר, זאת בנוסף לשעות ארוכות שהוא משקיע מידי יום בהופעות ברשתות החברתיות ובמפגשים פוליטיים.

 

היום אמר נתניהו בכמה ראיונות כי ישנם מגעים להביא שיירים של המרגל אלי כהן שנתפס בדמשק והוצא להורג. הרוסים מתווכים בעסקה, כרגיל לפני כל בחירות.

 

נתניהו אמר בנושא הפוליטי

“אני בהחלט מוכן לשקול עימות עם יאיר לפיד ברגע שבו הוא יחליט להפסיק להסתתר מאחורי בנט וגדעון ויגיד את האמת: הוא מתמודד על ראשות הממשלה”, אמר נתניהו והוסיף:  “בזמן שאנו יוצאים מהקורונה וחייבים לשקם את הכלכלה שלנו אנחנו צריכים להחליט מי יהיה ראש הממשלה הבא יהיה – לפיד או נתניהו”.

.

“לפיד, שהיה שר האוצר הגרוע בתולדות ישראל, או אני שכבר חילצתי את ישראל משני משברים כלכליים”, הוסיף ראש הממשלה בראיון.

בהמשך הראיון התייחס ראש הממשלה לנושא הקורונה וציין כי הוא ואנשיו “מנהלים מו”מ עם פייזר ומודרנה להבאת עשרות מיליוני חיסוני קורונה נוספים”, וכי “הקורונה ברובה מאחורינו”.

.

נתניהו אישר את הדיווח אודות חיפושים אחר גופתו של אלי כהן בסוריה, “לגבי אלי כהן, אנחנו לא מפסיקים לחפש, עושים את זה באמצעות הרוסים במאמצים שנמשכים גם בימים אלה. מקווה שיישא תוצאות”.

,

עניין מרכזי

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן