נתניהו מזלזל בלפיד: היה שר האוצר הגרוע בתולדות המדינה

מסתנת המשך מגמת ההיחלשות של מפלגת גדעון סער והדריכה וניכרת גם דריכה במקום של בנט. סער כבר יורד באחד הסקרים למספר מנדטים חד ספרתי ואילו בנט תקוע על 12. המנדטים שמתפוגגים מקורם בכחול לבן של הבחירות הקודמות ועכשיו הם חוזרים למפלגות של לפיד וגנץ. גנץ נראה בטוח מעל לקו החסימה בעוד שיש עתיד מגרד את 20 המנדטים.

 

בשמאל ותיקי מרצ חוזרים הביתה ומתפכחים מאשליית מיכאלי והעבודה. שתי המפלגות יקבלו יחד 10 מנדטים. בזבוז הקולות הגדול הוא של מתעקשי זליכה הדועך. לא חראם?

 

נתניהו ממשיך בטירוף של ראיונות לכל מה שמשדר, זאת בנוסף לשעות ארוכות שהוא משקיע מידי יום בהופעות ברשתות החברתיות ובמפגשים פוליטיים.

 

היום אמר נתניהו בכמה ראיונות כי ישנם מגעים להביא שיירים של המרגל אלי כהן שנתפס בדמשק והוצא להורג. הרוסים מתווכים בעסקה, כרגיל לפני כל בחירות.

 

נתניהו אמר בנושא הפוליטי

"אני בהחלט מוכן לשקול עימות עם יאיר לפיד ברגע שבו הוא יחליט להפסיק להסתתר מאחורי בנט וגדעון ויגיד את האמת: הוא מתמודד על ראשות הממשלה", אמר נתניהו והוסיף:  "בזמן שאנו יוצאים מהקורונה וחייבים לשקם את הכלכלה שלנו אנחנו צריכים להחליט מי יהיה ראש הממשלה הבא יהיה – לפיד או נתניהו".

.

"לפיד, שהיה שר האוצר הגרוע בתולדות ישראל, או אני שכבר חילצתי את ישראל משני משברים כלכליים", הוסיף ראש הממשלה בראיון.

בהמשך הראיון התייחס ראש הממשלה לנושא הקורונה וציין כי הוא ואנשיו "מנהלים מו"מ עם פייזר ומודרנה להבאת עשרות מיליוני חיסוני קורונה נוספים", וכי "הקורונה ברובה מאחורינו".

.

נתניהו אישר את הדיווח אודות חיפושים אחר גופתו של אלי כהן בסוריה, "לגבי אלי כהן, אנחנו לא מפסיקים לחפש, עושים את זה באמצעות הרוסים במאמצים שנמשכים גם בימים אלה. מקווה שיישא תוצאות".

,

עניין מרכזי

 

שיתוף:
מאמר קודםMerkaziTV עם הקרימונולוגית רונית לב ארי על הסוד למניעת אלימות במשפחה
המאמר הבאהמלך הירדני עבדאאלה שיבש את צילום הבחירות של נתניהו עם שליט האמירויות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.