מבזקים

ליברמן שולח את ביבי והחרדים ״למזבלה״

8FCC734A-33C7-4E5A-BB1F-16F0AF1268F0

ליברמן כועס, זועם ומטיח: “צריך לשים את ביבי והחרדים על מריצה – ולמזבלה”. מפלגתו של אביגדור ליברמן יציבה בסקרים ואף מתחזקת. היא זוכה ל-7-8 מנדטים ובאחרונה נועד עם יאיר לפיד והשניים תיאמו עמדות ואסטרטגיה ליום שאחרי הבחירות.

לפיד, בניגוד לליברמן, נזהר הפעם מאוד שלא להתבטא נגד החרדים וכך גם מיכאלי ממפלגת העבודה. הורוביץ ממרצ לעומת זאת חד משמעי ומוצהר בהתבטאויותיו כלפיהם.

והחרדים מגיבים.  יו”ר יהדות התורה משה גפני תקף את יו”ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן על התבטאויותיו אתמול. “הייאוש שלו במאבק נגד נתניהו מביאים אותו לאמירות הללו. אנחנו החרדים כבר ממזמן מתייחסים אליו כמי שהשתבשה עליו דעתו, שכנראה מכיר את המזבלה מקרוב ומביא אותה לשיח הציבורי” הוסיף ח”כ גפני.

.

“אני מצפה מרשויות אכיפת החוק לטפל באמירה האנטישמית הזו”. גם שר הבינוי והשיכון יעקב ליצמן הגיב למה שהיא כינה “דברי ההסתה החמורים” של ליברמן. “יצר השנאה ודחף ההסתה שמניעים את איווט, גורמים לו לרדת מהפסים לשיח של ביבים ודברי נבלה”.

.

“יראה הציבור וישפוט האם לקושש כמה קולות, מצדיק איבוד בלמי ההיגיון והשכל. מביש ומעורר רחמים”, הוסיף ליצמן. “קורא ליועמ”ש לממשלה לבדוק זאת, נוכח הסתה פרועה ומסוכנת המעודדת פגיעה בציבור, ומנוגדת לכאורה לחוק ולנוהלי הבחירות”.

.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן