נתניהו בלתי ניתן להדחה ומתנגדיו עוד יתחננו לסיבוב חמישי

בסוף השבוע ייתמו אפשרויות פרסום הסקרים. ביום שלישי הקרוב – הבחירות הרביעיות. נתניהו ציין בשבוע שעבר מלאת 15 שנות שלטון בישראל. הנה המצב האמיתי נכון לעכשיו.

 

ובכן, הבחירות יוכרעו בשאלה האם עבאס עובר את אחוז החסימה. אם הערבים ינהרו לקלפיות ועם הרביעייה של רע״מ נתניהו עובר לשליטה מיידית חסרת מעצורים ובלתי מוגבלת בזמן.

 

נתניהו יצרף את בנט אחרי שישתה לו שניים שלושה עריקים. הוא צפוי לפתות עוד כמה שאפתנים מרשימת סער ועל הכוונת גם עוד ערבי שניים. לביבי יש הכישרון שאין למתחריו הקטנים. גנץ קיבל הרי פעמיים את ההזדמנות להרים לעצמו קואליציה ו…כלום. גורל זהה צפוי ללפיד, לבנט ולסער גם אם יחברו זמנית, העיקר לסדר חברת הובלות שתפנה את הבלפוריסטים העכשוויים.

 

המדהים לכאורה הוא שהמשפט של נתניהו הוא בכלל לא בסדר היום, כמו גם העובדה שמהחודש הבא הוא ייאלץ לשבת שלושה ימים בשבוע על ספסל הנאשמים. ביבי דחק את הנושא לשוליים הכי מרוחקים מן התודעה.

 

הוא גם טישטש באמנות את 6,100 ההרוגים, את המשבר הכלכלי, המובטלים, הסגרים ושאר הבעיות.

 

מתנגדי נתניהו יכולים לקוות רק לסיבוב חמישי. זה הכל. ביבי לא ייתן לזה לקרות. בטוח לא השנה למרות שמתחריו סער ולפיד בנויים מהחומרים של הלוזרים. אתם מכירים אותם. יש אנשים שגם אם ירוצו לבד יגיעו במקום השני.

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםMerkaziTV – אריה מליניאק ורמי יצהר מרכלים על כווולם
המאמר הבאלהתקין תנור אמבטיה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.