הרב לאו ממליץ לתמוך בגנץ: לוחם אמיתי עבור כולנו

הרב בני לאו מביע בעיתון "ידיעות אחרונות" תמיכה ביו"ר כחול לבן בני גנץ.

.

"גנץ הקים ממשלת אחדות ברגע שתפס כקריטי, כצו 8 למלחמה. הוא נלחם על הדמוקרטיה, שילם מחיר על הימנעות מפופוליזם, ובשקט מוקפד היה כל כולו שר הביטחון. ראינו את התמונות של חיילי צה״ל בשכונות החרדיות, את חבילות המזון והרגישות. הוא הניח הכל בצד ונלחם למען מי שראשו מכוסה או שפת אמו ערבית. הכלה ורגישות למרכיבי החברה הן עוצמה, לא חולשה.

.

ממלכתיות, אחריות ושפה הגונה הן לא כלום מלבד ערכים ששכחנו.

אני גאה שיש לחברה הישראלית איש ציבור כזה, עם שורשים ועם חזון. הוא לא פוליטיקאי במובן הרע של המילה. הוא כן איש מדינה שמעמיד את עצמו לטובתה.

.

40 שנה הוא ער כשכולנו ישנים, הוא לא שומע מבטא או מוצא, הוא בני. היה ונשאר מה שנאחל לעצמנו כחברה".

.

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

 

שיתוף:
מאמר קודםמחר בחירות: כמה נקודות למחשבה למיליון המתלבטים
המאמר הבאפחות מאלף נדבקים ביממה בישראל
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.