מחר בחירות: כמה נקודות למחשבה למיליון המתלבטים

על פי דיווחי מכוני הסקרים, שמחוזקים בתחושה הכללית, כמיליון לא יודעים בעד מי להצביע. לאלה, אנו מציעים כמה נקודות למחשבה:

.

‏לפיד התאהב בג׳וב של ראש האופוזיציה. תפקיד רישמי עם הטבות וכבוד מסויים אבל אפס אחריות ובטלה מהשתתפות מעשית בניהול המדינה.

.

חשוב לקחת בחשבון כי לנבוח שנים נגד מי שנושא בנטל זה חארטה בארטה. היחיד שלקח אחריות ונלחם בנתניהו מבפנים הוא בני גנץ לכן הבחירה ביניהם ברורה וחד משמעית.

.

אחרי הכל, אם ללפיד יהיו 20 מנדטים או 16 זה לא באמת משנה: הוא ממילא לא יהיה ראש ממשלה אחרי שסער ובנט הודיעו שאין סיכוי שיישבו תחתיו, ומצד שני בכל מקרה מובטח לו הג׳וב של ראש האופוזיציה המטופש.

.

‏מי שלא רוצה את נתניהו אסור לו להצביע בנט. נקודה. כל השאר ספינים נכלוליים. היום ברור כי בנט – שקד זה ביבי בתחפושת ופורים שפיל היה לכם די והותר.

.

 

למתחבטים בין העבודה למרצ התשובה חד משמעית: ניצן הורוביץ הוא איש שפיו ומעשיו שווים לטוב ולפחות טוב. מיכאלי היא מיזנתרופ בתחפושת המגינה בלהט בזוי על שונאת ישראל מובהקת ומי שמחללת את זכרון השואה. העבודה תחת מיכאלי גרועה לאין שיעור מהעבודה תחת פרץ ואורלי לוי הכדאיניקים. אצלה המניע העיקרי הוא שנאה, טינה ונבחנות חסרת תכלית לשמה.

.

סער הוא אמנם נעדר כריזמה, בעל עבר חומייניסטי סמוי ומי שהיה שר חינוך ופנים לא מי יודע מה מוצלח – אבל הוא לפחות לא יבגוד בכם. אם לא בא לכם ביבי – תצביעו סער ולא בנט.

.

לפי הסקרים לזליכה כשני מנדטים וחצי וחסרים לו כ-60 אלף מתלבטים כדי להיכנס. הכלכלן המוכשר והישר הזה יכול להיות איש מפתח בכנסת הבאה והוא חייב להילקח בחשבון.

.

אוי כמה שהבלפוריזם כשל. לא רק שלא הצמיח שביב מנהיגות מחאתית אמיתית, אלא שהבליט את האימפוטנטיות הנפולה של הסמול הקמל לרמת דשא מצהיב שאחזו בו מזיקים המכלים אותו במהירות מבפנים. רחמנות אמיתית.

.
‏העליבות חוגגת. האומללות ניכרת בהתנהלותם של העיתונאים – הגיגנים הסמולנים במיוחד, שחגגו שנים בהזיותיהם מעל דפי ״הארץ״ ופתאום התהפכו והפכו מגוכחים עוד יותר. באותה מידה נוזלת המסכנות מראש ממשלה ואסיר לשעבר שנולד ליכודניק וגומר בהודעה שיצביע לשונאת הגברים שברשימתה שונאת ישראל ומכחישת כאב השואה.

.
עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

שיתוף:
מאמר קודםפסק דין: פיטורי עובד סרבן חיסונים ובדיקות – חוקיים
המאמר הבאהרב לאו ממליץ לתמוך בגנץ: לוחם אמיתי עבור כולנו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.