מבזקים

מחר בחירות: כמה נקודות למחשבה למיליון המתלבטים

E8A90856-8546-43BB-A699-D7AB5347CC40

על פי דיווחי מכוני הסקרים, שמחוזקים בתחושה הכללית, כמיליון לא יודעים בעד מי להצביע. לאלה, אנו מציעים כמה נקודות למחשבה:

.

‏לפיד התאהב בג׳וב של ראש האופוזיציה. תפקיד רישמי עם הטבות וכבוד מסויים אבל אפס אחריות ובטלה מהשתתפות מעשית בניהול המדינה.

.

חשוב לקחת בחשבון כי לנבוח שנים נגד מי שנושא בנטל זה חארטה בארטה. היחיד שלקח אחריות ונלחם בנתניהו מבפנים הוא בני גנץ לכן הבחירה ביניהם ברורה וחד משמעית.

.

אחרי הכל, אם ללפיד יהיו 20 מנדטים או 16 זה לא באמת משנה: הוא ממילא לא יהיה ראש ממשלה אחרי שסער ובנט הודיעו שאין סיכוי שיישבו תחתיו, ומצד שני בכל מקרה מובטח לו הג׳וב של ראש האופוזיציה המטופש.

.

‏מי שלא רוצה את נתניהו אסור לו להצביע בנט. נקודה. כל השאר ספינים נכלוליים. היום ברור כי בנט – שקד זה ביבי בתחפושת ופורים שפיל היה לכם די והותר.

.

 

למתחבטים בין העבודה למרצ התשובה חד משמעית: ניצן הורוביץ הוא איש שפיו ומעשיו שווים לטוב ולפחות טוב. מיכאלי היא מיזנתרופ בתחפושת המגינה בלהט בזוי על שונאת ישראל מובהקת ומי שמחללת את זכרון השואה. העבודה תחת מיכאלי גרועה לאין שיעור מהעבודה תחת פרץ ואורלי לוי הכדאיניקים. אצלה המניע העיקרי הוא שנאה, טינה ונבחנות חסרת תכלית לשמה.

.

סער הוא אמנם נעדר כריזמה, בעל עבר חומייניסטי סמוי ומי שהיה שר חינוך ופנים לא מי יודע מה מוצלח – אבל הוא לפחות לא יבגוד בכם. אם לא בא לכם ביבי – תצביעו סער ולא בנט.

.

לפי הסקרים לזליכה כשני מנדטים וחצי וחסרים לו כ-60 אלף מתלבטים כדי להיכנס. הכלכלן המוכשר והישר הזה יכול להיות איש מפתח בכנסת הבאה והוא חייב להילקח בחשבון.

.

אוי כמה שהבלפוריזם כשל. לא רק שלא הצמיח שביב מנהיגות מחאתית אמיתית, אלא שהבליט את האימפוטנטיות הנפולה של הסמול הקמל לרמת דשא מצהיב שאחזו בו מזיקים המכלים אותו במהירות מבפנים. רחמנות אמיתית.

.
‏העליבות חוגגת. האומללות ניכרת בהתנהלותם של העיתונאים – הגיגנים הסמולנים במיוחד, שחגגו שנים בהזיותיהם מעל דפי ״הארץ״ ופתאום התהפכו והפכו מגוכחים עוד יותר. באותה מידה נוזלת המסכנות מראש ממשלה ואסיר לשעבר שנולד ליכודניק וגומר בהודעה שיצביע לשונאת הגברים שברשימתה שונאת ישראל ומכחישת כאב השואה.

.
עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן