מבזקים

נתניהו פתח במבצע גיוס עריקים

3BA35422-58E3-441B-8047-3FA6C90F198D

תוצאות הבחירות נחזו היטב בידי הסוקרים. קיבלנו את נתניהו עם אפשרות לשרוד במחירים סבירים מבחינתו. נתניהו יוכל להרכיב ממשלת ימין קיצונית באופן חסר תקדים.

 

אז מה קיבלנו?  רוב מוחץ לימין הכולל התחזקות חסרת תקדים של הימין הקיצוני. המגזר החרדי – דתי מתחזק באופן ניכר.

 

השמאל ממשיך לשקוע. לפיד, העבודה ומרצ ביחד סביב 40 מנדטים שהם שליש מהכנסת בלבד. העבודה בראשות מיכאלי משכה צעירים רבים שראו במפלגה את מרד הנעורים של דור העתיד. העבודה קפצה מאפס מנדטים תחת פרץ ואורלי לוי לשבעה מנדטים תחת מיכאלי.

 

ההפתעה הגדולה היא בני גנץ המהווה היום את המרכז האמיתי היחיד. שבעה שמונה מנדטים לגנץ יהוו מקפצה גדולה עבורו והוא בהחלט ייחשב מחליף אפשרי לנתניהו בבחירות הבאות.

 

 

 

ש״ס הפכה למפלגה השלישית בגודלה עם קמפיין מצויין של דרעי. ליברמן הסתבך והצטמק. סער, שכבר קיים שיחת תיאום עם לפיד, הוא ההתרסקות הכואבת של הקמפיין וכך גם ימינה. אחרי הכל, בנט גומר עם מספר מנדטים קטן מגנץ, קטן מדרעי, דומה למיכאלי. לא משהו.

 

התוצאות הסופיות יהיו ביום שישי עם ספירת 430 אלף המעטפות הכפולות בהן כמאה אלף חיילים. עד אז נתניהו כבר עוסק בצייד עריקים הכולל פיתויים, ג׳ובים ושיטות נוספות. שאלת המפתח היא האם יצליח לגנוב כמה ח״כים לסער ולימינה.

 

נתניהו כבר הודיע שיפנה לכל חבר כנסת אפשרי ״המאמין בערכי הליכוד״. כלומר: הוא מודה שהחל מצוד אחר עריקים שיבגדו בציבור המצביעים.

 

ממשיכים לעקוב ולדווח.

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן