מבזקים

יותר חדשות יותר סקופים – משדרגים את ״עניין מרכזי״

בשעות אלה אנו עוסקים במעבר לאתר החדש, המשודרג טכנולוגית והמופלא שלנו. נמשיך, כפי שאנו עושים מאז 1999, להביא תמיד ובכל עת חדשות וסקופים, פרשנויות והתרת ספינים כמיטב המסורת שלנו.

 

כפי שתיווכחו, שינינו קצת את החזות, הכנסנו אלמנטים חדשים ומתקדמים וביצענו שיפורים נוספים כדי שנוכל להמשיך ולהפיץ את הבשורה בכל מקום בעולם שבו מתעניינים בענייני היום וברומו של עולם.

 

בעת המעבר אפשר שיהיו שיבושים קלים. אל דאגה – אנחנו על זה כדי להביא לך כתמיד חדשות וסקופים בלי פייק, בלי אינטרסים גלויים או חבויים ובלי אג׳נדות פסולות.

 

ולא לשכוח גם את MerkaziTV עם מיטב הראיונות כאן, ביוטיוב ובכל מרחבי הפודקאסטים המובילים ברשת.

 

אנחנו כאן בשבילך ורק בשבילך. המשיכו להיות אתנו. זה כדאי וחשוב.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עורך עניין מרכזי MerkaziTV

 

 

https://www.youtube.com/channel/UC6U28cOAxZQSBHb2uMIgbeA

 

www.news-israel.net

 

 

רמי יצהר – הביוגרפיה העיסקית, שמניבה לכם תוצאות: עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מרצה ״המכללה לחדשנות״.

 

עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגלצ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב.

.

בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.

.

#ענייןמרכזי #המכללהלחדשנות #רמייצהר #השיטהשלרמייצהר News-israel.net/nlp עניין מרכזי News-israel.net

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן