מבזקים

מדביר מקצועי בשרון ובסביבה

מחפשים מדביר מקצועי בשרון ובסביבה? כנראה שפקדה את ביתכם מתקפת נמלים, שנמאס לכם לרדוף עם הנעל שלכם אחרי ג‘וקים כל היום או שפשוט היתושים גומרים עליכם. אז במדריך הבא בחרנו לציין בפניכם את כל הדרכים לבחירת מדביר מקצועי בשרון ובסביבה וכמובן על מה חשוב לשים לב. הסיבה לכך היא משום שיש לאמעט אנשים ששואלים למי פונים כשצריך מדביר מקצועי ואיך בכלל ניגשים לזה? הרי אותם מזיקים גורמים לנו לאי נחת, הם פוגעים באיכות החיים שלנו ומפרים את השלווה שלנו, במקום שאמור להיות הכי נקי, הכי סטרלי – הבית שלנו. אז כאשר אתם מחפשים מדביר מקצועי בשרון ובסביבה, יש שתי אפשרויות. או שאתם פונים לאנשים שאתם מכירים כמו שכנים שלכם, חברים, קרובי משפחה ומבקשים המלצות מעולות ואלו חייבים להיות אנשים שאתם סומכים עליהם או שאתם פשוט לוקחים את המשימה על עצמכם ובודקים ברשת האינטרנט על חברת הדברה מקצועית.

 

אל תוותרו על הצגת רישיון מדביר

לפני שאתם ניגשים להשוואת של מחירים בין מדבירים, לפני שאתם בודקים האם המדביר בעל ניסיון והאם הוא מקצועי, לפני שאתם שואלים שאלות ובודקים האם המדביר בכלל זמין אליכם ביום או יומיים הקרובים, הדבר הכי חשוב שאתם צריכים לבדוק הוא שלמדביר או לחברת ההדברה יש רישיון. הרישיון בעצם ניתן על ידי המשרד להגנת הסביבה. הרישיון מראה. בעצם שעובדי החברה הכשרו כמו שצריך ולפי החוק. בנוסף הרישיון מראה שהמדביר או חברת ההדברה פועלים לפי החוק ושאתם יכולים להיות רגועים. זה מאוד חשוב משום שהדברה היא לא משחק ילדים. פעמים רבות המדביר עושה שימוש בחומרים מאוד רעילים ולכן הרישיון הזה הוא סופר חשוב!

 

בוחרים מדביר שבודק את הבעיה ולא רק סוגר לכם פינה

הבעיה איתה אנו מתמודדים היא שחלק מאוד גדול מהם לא בודק את הבעיה לעומק. כלומר המדביר מגיע, עושה את מה שהוא עושה והמזיק נעלם אמנם, אך הוא חוזר. הדברה מוצלחת מבוססת על שלושה דברים חשובים:

  • מקור הבעיה – מה הסיבה שהמזיק מופיע? האם מדובר במקור מים המושך את היתושים או במטבח עם צנצנות שלא אטומות ואז הנמלים מגיעות?
  • הדברה יעילה – התאמת סוג ההדברה לסוג המזיק היא תנאי הכרחי למיגור התופעה
  • טיפול מנע – אנחנו גם רוצים למנוע הופעה חוזרת של המזיק ולכן עלינו להבין מה לעשות בהמשך

 

מה עוד חשוב לבדוק שבוחרים חברת הדברות מקצועית

מה שמעיד בהכרח על מקצועיות החברה הוא היכולת לשלב את כל סוגי הפתרונות וזאת משום שלכל מזיק יש את הפתרון שמתאים לו. היום שוק ההדברות מביא מגוון של שיטות חדשניות כמו למשל הדברה ירוקה, הדברה מיקרוקפסולרית ועוד כל מיני סוגי הדברות ששווה לכם לבדוק.

 

זמינות

לא משנה אם מדובר בחולדה שמתרוצצת לכם בין הרגליים, עכבישים בכל פינה או להקה של יונים שהחליטו לקנן לכם מתחת לראש. אין זמן לבזבז ולכן רמת הזמינות של המדביר היא קריטי לתהליך הבחירה.

 

מחיר

השוו בין 2-3 מדבירים, שימוש דגש על שאר הקריטריונים שציינו בפניכם ורק אז קבלו החלטה!

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן