מבזקים

סין משיקה את המטבע הווירטואלי שלה

זה סוף סוף קרה. לאחר יותר משנתיים הממשלה הסינית הביעה אמון ולגיטימציה בעולם המטבעות הקריפטוגרפיים. סין, בצעד חסר תקדים, הודיעה כי היא מאמצות רשמית מטבע וירטואלי, יואן, כמטבע הרשמי של סין.

כסף

קבוצת YuanPay היא זו הנבחרה על ידי הממשל הסיני להפעיל את המטבע הוירטואלי בשמה. מכירות המטבע החלו באופן רשמי ב- 21 באפריל 2021 וכרגע ניתן לקנות מטבעות אלה רק מקבוצת YuanPay.

סגן שר האוצר הסיני, ליו קון, הודיע ​​לנו שהמחיר הראשוני של המטבע הרשמי החדש הוא 0.12 דולר בלבד, אך ערכו צפוי לעלות בחודשים הקרובים בצורה משמעותית. באתר החברה הסינית מבטיחים כי על אירו שיושקע עד סוף אפריל צפוי המשקיע להרוויח לפחות 5000 אירו תוך שלושה חודשים. סכום ההשקעה המינימלי הוא 250 אירו.

 

המטבע הוירטואלי הסיני זול להפליא בהשוואה לרוב המטבעות הוירטואלים האחרים. ביטקוין למשל נסחר נכון לכתיבת שוורת אלו במחיר של  49,720 דולר ואיתריום בכ- 2264 דולר.

הייתי סקרן לרכוש מספר מטבעות, נרשמתי באתר של החברה הסינית בתהליך קצר ומהיר, ותוך פחות משתי דקות התקשרה אליי נציגת המכירות שלהם, מ- call center בריטי. היא הייתה אדיבה ונעימה, אך ששמעה שאני ישראלי, היא התנצלה ואמרה שישראלים, קנדים, בולגרים ואמריקאים לא יכולים לרכוש את המטבע. ככל הנראה, נכון להיום גם ממדינות אחרות לא ניתן לרכוש את המטבע הוירטואלי.

אז אם יש לכם אזרחות ממדינה אחרת ובא לכם להשקיע, אל תחשפו את האזרחות הישראלית שלכם, תנו מספר טלפון אירופאי ואתם על הסוס. בהצלחה!

 

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן