מבזקים

איך בונים בית פרטי מהחלומות? תכירו את יוסיאן בילדינגס

רבים חולמים על נכס משלהם, לא משנה אם מדובר גם בדירה קטנה. מצד שני, רק מעטים מעזים לחלום על בית פרטי, ועוד עם גינה ואלמנטים אחרים כמו חנייה פרטית, בריכה ועוד. נשאלת השאלה, מאיפה מתחילים? האם לקפוץ למים ולנסות לשחות בעצמכם, לג’נגל בין התכניות והמשימות השונות ולקוות לטוב? ובכן, לחברת יוסיאן בילדינגס יש הצעה אחרת, שתהפוך את כל התהליך לפשוט וקל הרבה יותר.

אם גם אתם מרגישים שהחלום שלכם לבית פרטי צמוד קרקע עם גינה קטנה רק הולך ומתרחק ככל שמתעמקים במחשבה עליו, זה הזמן לעצור, להכין לעצמכם כוס קפה ולקרוא עוד על סל הפתרונות הנפלא שהחברה מציעה לכל אדם שמעוניין להפוך את החלום למציאות.

יוסיאן בילדינגס מציעים את כל השירותים תחת קורת גג אחת!

לפני שנדבר על השיטה של יוסיאן בילדינגס כדאי אולי להרחיב מעט ולדבר על תהליך הבנייה עצמו, שמתחיל עוד הרבה לפני שמונחת אבן הפינה של הבית החדש שלכם:

  • בירוקרטיה – בכל זאת, מדובר ברכישה הכי גדולה שהייתה לכם בחייכם עד כה, אי אפשר פשוט לגשת למגרש ולהתחיל לבנות. בתור התחלה יש לעבור מסכת ארוכה של אנשי מקצוע כגון מהנדסים, אדריכלים, יועצי קרקע ורבים אחרים שמטרתם היא בסופו של דבר להוציא לכם היתר בניה על המגרש שרכשתם (או שלא). באופן טבעי ומפאת כאב הראש הרב, רבים מוותרים על התהליך מראש.
  • מי יבנה את הבית? – לא תאמינו כמה אנשי מקצוע צריכים לחבור יחדיו כדי להצליח לבנות בית פרטי שמוכן למגורים; קבלני שלד, איטום, קבלן חשמל ואינסטלציה, קבלן גגות, קבלני צבע ואלומיניום, אנשי מקצוע שיבצעו את עבודת הנגרות, עיצוב החדרים השונים, התאמת הצבעים והרשימה נמשכת ונמשכת. בית פרטי הוא פרויקט שאי אפשר לזלזל בו, כמו גם פרויקט מציאת אנשי המקצוע הללו לפני תחילת הבנייה.
  • ומי יפקח עליהם? – נו, הרי זה שתמצאו אנשי מקצוע שמאחוריהם רשימה ארוכה של המלצות זה לא באמת מספיק. הדבר האחרון שחסר לכם זה לגלות בדיעבד העבודה לא התבצעה כראוי ואין לכם באמת את מי להאשים. מסיבה זו, לא ניתן לוותר על אדם שיפקח על העבודה, יניע את הגלגלים ויוודא שכל איש מקצוע מבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ובדיוק בהתאם לתכניות.

תעשו לעצמכם חיים קלים

אתם מבינים כבר על מה אנחנו מדברים? בניית בית פרטי היא תהליך ארוך ומייגע, ואדם שלא מגיע מהתחום עלול בקלות ללכת לאיבוד. יוסיאן בילדינגס מציעים פתרון פלא – חתימה אחת עבור כל השלבים ואנשי המקצוע, תחת קורת גג אחת, כולל התחייבות לתקציב ידוע מראש, לוחות זמנים ועוד. מדובר בחבילה אחת שלמה ובה כל מה שאתם צריכים בכדי להיות רגועים ולדעת שבעוד זמן קצוב, תוכלו סוף סוף לעבור לבית החלומות שלכם!

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן