מבזקים

מפקד צבא החמאס מאיים בטרור בגדה אם נתניהו ימשיך לעורר פרובוקציות במזרח ירושלים

A7C585E2-F908-44DA-AE5A-7320D9D4D176

לקראת קץ שלטון נתניהו הוא מעורר במתכוון מהומות במזרח ירושלים. לשם כך הכניס את בן גביר לכנסת וצירף אותו לוועדת החוץ והביטחון. ואכן, בשבועות האחרונים הגיעה התערערות ביטחונית חמורה.

 

המצב החדש, בתוספת ביטול הבחירות לרשות הפלסטינית שבה עתיד היה אבו מאזן להיות מובס, הוציא את מפקד צבא החמאס מן הצללים ומאז שש שנים ואין סוף ניסיונות חיסול ישראליים שכשלו, הוא נשא נאום איום שכוון ישירות לנתניהו ולבן גביר ולמתנחלים הקיצונים האחרים.

מוחמד דף אמר ממקום המסתור שלו  כי הוא “מצדיע לאנשינו האיתנים בשכונת שייח ג’ראח בירושלים הכבושה, ומאשר כי הנהגת ההתנגדות והקסאם עוקבת מקרוב אחר המתרחש, שולח אזהרה ברורה ואחרונה לכיבוש שאם התוקפנות נגד עמנו לא תיפסק בשכונה של שייח ג’ראח בבת אחת, לא נעמוד בחיבוק ידיים והאויב ישלם ביוקר”.

ובעוד אי השקט בשכונה המזר ירושלמית נמשך גם הלילה ענה לו בן גביר: “למדינת ישראל אסור להתקפל בפני הטרוריסט, רב המרצחים מוחמד דף שהצדיע לפורעים ואיים בהפעלת טרור מעזה על ישראל”, אמר.

עניין מרכזי

 

בשורה מ״עניין מרכזי״: הורידו חינם את האפליקציה שלנו בגוגל פליי לאנדרואיד ‏https://play.google.com/store/apps/details?id=com.centralnilinterest

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן