מבזקים

קורס אנגלית עסקית

הרבה לפני שמתחילים לעבוד, כבר בימי האוניברסיטה, כל מי שלומד כלכלה ומנהל עסקים מבין מהר מאוד את הצורך בשליטה בשפה האנגלית. קורס אנגלית עסקית מאפשר לכם ליישר קו עם הז’רגון העסקי העולמי, תוך יצירת בסיס איתן לניהול שיחות עסקיות בכל רמה, ובכל תחום. הידע המוטמע בקורסים לאנגלית לעסקים הוא חיוני וכלל עולמי, ובעצם מצעיד אתכם לשורה, מעין “יישור קו” עם הסטנדרט העולמי בעסקים.

השיח העסקי בכל העולם מתנהל באנגלית. נכון, בכל מדינה השפה שלה, אך ביחסים הבינלאומיים, עסקיים ופוליטיים כאחד, השפה הרווחת היא האנגלית. אין כמעט חברה גדולה בימינו שפועלת אך ורק בתחומי המדינה בה היא הוקמה. חברות ישראליות, חברות אמריקניות, חברות סיניות ואירופאיות, כולן מתנהלות ברמה זו או אחרת במישור הבינלאומי, כך שהצורך בעובדים המתקשרים באופן שוטף באנגלית עסקית הוא צורך חיוני לכל תעשייה ותחום בו תתמקצעו.

מה לומדים בקורס אנגלית עסקית

הסילבוס של קורסי האנגלית לעסקים משתנה ומותאם לצרכי הלקוח, ובכל זאת, ישנו קו מנחה, הבסיס החיוני בכדי להתקדם לעבר הצורך הספציפי שלכם:

  • יכולת הצגה עצמית רשמית לצד הצגת הארגון והעסק שלכם, תוך שבירת הקרח במפגשים עסקיים בינלאומיים
  • ניהול מו”מ באנגלית שוטפת, בצורה רשמית ונהירה, בכדי להגיע לתוצאות העסקיות הדרושות
  • ניהול מפגשים אונליין – שיחות, מפגשי ווידיאו, וועידות, בביטחון מלא לקחת חלק פעיל ומוביל בשיחה
  • היכולת להתבטא בכתב בצורה נכונה ועניינית
  • הכנה מוקדמת לראיונות עבודה בשפה האנגלית לעבודה בחברות הייטק, כולל משרות בכירות
  • גישור על פערים בין-תרבותיים ברמת השפה וברמת ההבנה הנדרשת בכדי לייצר את הרגישות הנאותה בשיחות באנגלית
  • כל הכנה הנדרשת לרילוקיישן, שלכם כעובדים, ואף של המשפחה שלכם

מסלולי הלימוד בקורס אנגלית עסקית

עידן השפע מציע הרבה אפשרויות, בכל דבר. גם קורסי האנגלית העסקית מגיעים בגוונים שונים, רמות שונותו בהתאמה לצרכים השונים ודרישות השוק. המסלול האישי מציע התאמה הרמטית לצרכים שלכם, התלמידים. הרעיון הוא תפירת קורס אישי לחלוטין, בוא תקבלו ליווי והדרכה לפי הרמה האישית שלכם בכל שלב ושלב בדרך, עד להגעה לרמת האנגלית העסקית המספקת אתכם, כולל ז’רגון המותאם לתחום העסקי שלכם.

ישנם מסלולים פחות “אישיים”, מבחינת המבנה הבסיסי שלהם, מסלולים המותאמים לארגונים ולחברות. מסלולים אלו מאפשרים בניית חבילות של קורסים קבוצתיים לצד ליווי אישי לעובדים ספציפיים, בכדי לייצר שיח אחיד בחברה, ובמקביל לדאוג כי בכל אגף בחברה ובארגון יידעו בנוסף גם את השפה הספציפית לנישה שלהם.

ניתן למצוא כיום קורס אנגלית עסקית הנבנה במיוחד לצרכים הארגוניים שלכם. בין עם עסק קטן או מפעל עתיר עובדים, רשת בינלאומית או משרד בוטיק שעובד עם קהל דובר אנגלית, תפירה והתאמה של קורס אנגלית לעסקים לפי הצרכים של העסק שלכם היא כמובן המסלול האידיאלי להצלחה במטרה.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן