מבזקים

הטריקים הבזויים של נתניהו לעיכוב הקמת ממשלת שינוי

8CD039A8-3E5B-45CD-A8CB-FD691E2F0E53

זה המצב וזו האמת לאשורם שאף אחד לא יאמר לכם אותה, מסיבות מגוונות. נתניהו מנסה את הקסם האחרון שעוד נותר לו בשרוולו שהיה תפוח מטריקים ועתה נותר מדובלל ומשטיקים פסולים.

בראותו כי ממשלת שינוי היא במרחק נגיעה ובהבחינו בעיכובים המיותרים והמטופשים של יריביו, איפשר לימין הקיצוני שאותו הקים, יזם והביא לכנסת באופן משולהב, מרוכז ובעל עוצמה חסרת תקדים לבצע מהלכים שימנעו משתי הרשימות הערביות לאפשר בתמיכה גלויה או בהימנעות את הקמתה של ממשלת בנט לפיד.

בחטף, ובמהירות מסחררת בתוך ימים ספורים נזרעה האש הגדולה המערערת את הביטחון, השקט והיציבות מן הירדן ועד הים, מהגליל הערבי ועד לנגב הבדואי, מחיפה ליפו ומשם לרמלה וללוד. נתניהו הוא הדמון המרושע שחילץ את השד הדתי מן הבקבוק והפך את ערבי סיום צום הרמאדן לתחילתה של מלחמת אזרחים נוראה. בעבר קרע את היהודים זה מזה בהסיתו מזרחים באשכנזים  תוך זמן קצר הצליח לפורר את החברה לגושי גושים קטנים העוסקים בשנאה הדדית ובריסוק האחדות שראשי המדינה עמלו עליה עשרות בשנים

די לקרוא דיווחים מהלילה בלוד שבו אזרחים יהודים בלוד חשו מופקרים כמו בפרעות הגויים בגולה כדי להבין את גודל הצלחת המזימה המרושעת שעבר עלתה בחיי אדם.

בגלצ סיכמו את הלילה בישראל כך: ‏כ-150 מתפרעים נעצרו הלילה בעשרות התפרעויות במגזר הערבי ברחבי הארץ. בין היתר הושלכו אבנים על מכוניות חולפות על הכביש ועל שוטרים, הוצתו צמיגים, נחסמו כבישים, כמה נהגים חולצו ממכוניות שנזוקו מאבנים. בישובים הבדואים ניסו מתפרעים לפגוע בתחנות המשטרה המקומיות. (גל”צ).

סיפוריהם האישיים של תושבי יהודים בלוד מעוררים פלצות. לא פחות מכך. קבלו שניים מהם. כך נראית ישראל במאי 2021 בעיר מרכזית במרכז הארץ שבה ממוקדם נמל התעופה הבינלאומי של ישראל:

‏ערבי נהרג מאש של יהודים בלוד. אחד היהודים סיפר:
“המון זועם עלה לכיווננו וזרק אבנים ובקבוקי תבערה. 40 דקות התקשרנו למשטרה, אף אחד לא בא. פחד מוות. בשלב מסויים עלו עלינו בטירוף מוחלט וכמה אנשים משלנו ירו באוויר. בחיים לא פחדתי ככה עליי ועל ילדיי”.

תושב אחר מלוד: ‏”מוזיאון הפסיפס החדש נשרף, תלמוד תורה נשרף, תחנות משטרה, המכינה הקדם צבאית, בתי כנסת רכבים ועוד – נשרפו. המשטרה בעיר, לא מספיקה. רימוני הלם – לא מספיקים. צריך הוראות פתיחה באש של המשטרה עם ירי לפלג גוף תחתון. מי שפורע במטרה לפגוע באחר – צריך למות. נקודה”.

 וזה כמובן רק תחילתו של מרד פנימי שלובה על אש קטנה במהלך החיכוכים במזרח ירושלים ובבית ג׳ראח  אלה הובילו לירי טילים על ירושלים, למאות נפילו בעוטף עזה ובערעור הביטחון האישי בכל הארץ.

ללפיד, בנט, סער, ליברמן, מיכאלי והורוביץ עבר היו שישה שבועות לסגור עניינים בינם לבין עצמם ועם הנציגים הערבים שחפצו להתערות בחברה ובקואליציה  אבל המטומטמים רבו על שטויות, התעסקו וממשיכים להתקוטט על זוטי זוטות  נתניהו מנצל זאת כדי להיאחז בבלפור ועל הדרך ממית כאן אש שלא במהרה תכבה ובכל מקרה תותיר המון כוויות כואבות.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן