מבזקים

רב ידוע כותב בגנות הפורעים היהודים: הם מתאסלמים

3DA07365-9680-4362-BBEB-BCCA744694FC

הרב יואל בן נון פרסם מאמר מעניין המופץ ברשת החברתית ומתייחס לאירועים בעזה ולאנרכיה הפנימית המשתוללת.

וכך כתב הרב בן נון:

כאשר נקהלו על אהרן הכהן ועשו עגל מסכה, מפני שהתייאשו ממשה שנעלם, היו אלה אנשים מעם ישראל שהתנהגו כמו עובדי אלילים, וזה הביא לשבירת הלוחות. 

כאשר מלכים ומנהיגים ביהודה פתחו שערים לעבודת אלילים, מפני שהתייאשו מאמונתם בה’, הם מחקו את ייחודו של עם ישראל, וזה הוביל לאסונות חמורים ולמלחמות אחים.

בעולם המוסלמי אין אפילו שמץ של עבודת אלילים (כפי שכתב הרמב”ם), ולכן ההבדל העמוק בינינו לביניהם נמצא במקום אחר – חלק גדול מהעולם המוסלמי מקדש את הג’יהאד, את החרב ואת הדם, כחלק מרכזי בפולחן, ודווקא בזה אנחנו נבדלים מהם ושונים – מי שמתנהג כמותם, כאילו המיר את דתו היהודית, והתאסלם בחרב הג’יהאד.

מזה מאה שנה הם פוגעים בכוונה בנשים ובילדים, ובאזרחים באשר הם, בעוד אנחנו מנסים לפגוע בראשי הטרור ובמחבלים. אין בעולם צבא כמו צה”ל שמזהיר תושבים ואזרחים לקראת הפצצה כדי שיוכלו לברוח בטרם יקרוס המגדל. אין בעולם צבא שמשקיע כל כך הרבה מאמצים כדי לפגוע בראשי הטרור ובחוליות במדויק.

נכון, לא תמיד אנו מצליחים, וקרה גם בסבב הלחימה הנוכחי, שפגענו בנשים ובילדים – אבל אנו רואים בזה כישלון, והם מתפארים ורואים הישגים בהרג נשים וילדים שלנו.

מי שמתפרע נגד אזרחים ערבים ופוגע בהם בשיטות של הפורעים הערבים, מתנהג כמו המחבלים אנשי הטרור, ולכן הוא דומה ליהודי שהתאסלם, ולא סתם כי אם לאסלאם הרצחני דווקא – וזאת בנוסף לחילול השם החמור מכל העבירות שבתורה.

״עניין מרכזי״

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן