מבזקים

ספורטאי צמרת גוייסו לקמפיין בינלאומי למען ישראל

199E82B6-01D0-4A30-8199-87FDF907F5DA

בימים האחרונים מתקיים מבצע הסברה יחד עם ספורטאים שמייצגים את ישראל בזירה הבינלאומית*
*שר התרבות והספורט, ח״כ חילי טרופר:* ״הלגיטימציה מהקהילה הבינלאומית להמשך פעולות צה״ל ברצועת עזה היא בעלת משמעות מכרעת״.

בעקבות ההסלמה במצב הביטחוני, שר התרבות והספורט, ח״כ חילי טרופר, יזם יחד עם משרד החוץ מבצע לתדרוך ספורטאים המייצגים את ישראל, והפיכתם למעין ״שגרירים בעת חירום״. הספורטאים המשתתפים בתחרויות בחו״ל קיבלו תדרוך מקיף אודות המצב הביטחוני והמסרים לקהילה הבינלאומית, בשיחות זום שהתקיימו בהשתתפות שר התרבות והספורט, ח״כ חילי טרופר, ודובר משרד החוץ, מר ליאור חייט.
בין הספורטאים שהשתתפו בפרוייקט: ערן זהבי, דני אבדיה, גל מקל, גדי קינדה, אלי דסה, בן שהר, שון דוסון, שגיא מוקי, פיטר פלצ׳יק וברוך שמאילוב.
הפרוייקט יימשך בשעות ובימים הקרובים יחד עם ספורטאים נוספים מענפי ספורט שונים המשחקים בחו״ל שירצו לקחת בו חלק.

*שר התרבות והספורט, ח״כ חילי טרופר:*
לזירה הבינלאומית יש משמעות גדולה, במיוחד בימים אלו בהם הכל עובר ברשתות החברתיות. הלגיטימציה מהקהילה הבינלאומית להמשך פעולות צה״ל ברצועת עזה היא בעלת משמעות מכרעת ואני שמח לראות את ההירתמות של הספורטאים שלנו, שבוחרים לייצג את המדינה לא רק כשהם לובשים את מדי נבחרת ישראל, אלא גם בימים קשים אלה, ונותנים גב לכוחות צה״ל ולתושבים בעורף, אל מול הביקורת של הקהילה הבינלאומית. אני מודה לספורטאים שנרתמו לפרוייקט, ולהתאחדות לכדורגל, לאיגוד הכדורסל ולאיגוד הג׳ודו על שיתוף הפעולה המהיר והיעיל. שיתוף הפעולה מצד הספורטאים הבכירים שלנו מראה כמה חשוב הספורט שלנו, ככלי חברתי לשינוי דעת הקהל וליצירת אחדות וערבות הדדית.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן