מבזקים

בנט הודיע: הולך על ממשלת שינוי

A89FEEDF-5774-4B91-92BD-6156641D4729

יו”ר ימינה נפתלי בנט אמר בהצהרה שמסר ובה הודיע כי בכוונתו להצטרף לממשלת השינוי עם יאיר לפיד: “השמאל עושה כאן פשרות לא קלות כשיעניק לי, מנכ”ל מועצת יש”ע לשעבר ואיש ארץ ישראל את תפקיד ראש הממשלה.

״בכוונתוי לפעול בכל כוחו להקים ממשלת אחדות לאומית יחד עם ידידי יאיר לפיד”. בנאום במשכן הכנסת אמר בנט כי “אין ממשלת ימין. ארבע מערכות בחירות הוכיחו לנו שאין ממשלת ימין בראשות נתניהו, שלא יספרו לכם סיפורים”, אמר בנט.

“לפני 2,000 שנה היתה כאן מדינה יהודית בגלל מריבות פנימיות. הדבר הזה לא יקרה שוב. לא במשמרת שלי”, אמר בנט. “המשבר הפוליטי בישראל הוא חסר תקדים ברמה עולמית. אפשר ללכת לבחירות חמישיות, שישיות, עשיריות, לפרק את קירות המדינה, לבנה אחר לבנה, עד שהבית שלנו ייפול עלינו. אפשר לעצור את הטירוף, ולקחת אחריות. יש מי שמספר לנו שיש ממשלת ימין מעבר לפינה, ורק אנחנו מונעים את הקמתה. זהו שקר מוחלט. אין ממשלת ימין. כבר ארבע מערכות בחירות ועוד חודשיים הוכיחו לכולנו שפשוט אין ממשלת ימין בראשות נתניהו. זה או בחירות חמישיות או ממשלת אחדות. שלא יספרו לכם סיפורים: אין עריקים, אין שתי אצבעות נוספות ל-61, ואין ממשלה. מי שאומר אחרת – משקר לכם במצח נחושה”.

בנט תקף את ראש הממשלה נתניהו ואמר כי הוא כבר אינו מנסה להקים ממשלת ימין, כי הוא יודע היטב שאין. הוא מבקש לקחת איתו את המחנה הלאומי כולו, ואת המדינה כולה, למצדה הפרטית שלו. ברגע מכריע כזה צריך לקחת אחריות”.

״זו לא ממשלה שתבצע התנתקות, ולא תמסור שטחים, וגם לא תחשוש לצאת למבצע צבאי, אם נידרש לכך. לכל צד יש כוח הצבעה שווה, ולכל צד יש זכות וטו”.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר בהצהרה שמסר בכנסת: “מיד אחרי הבחירות נפתלי בנט נסוג מכל התחייבותיו. הוא דוהר לממשלת שמאל כדי להיות ראש ממשלה בכל מחיר”. נתניהו הוסיף: “בנט לא רוצה בחירות כי הוא יודע שבבחירות הללו הוא יימחק כי הפר את כל הבטחותיו”.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן