מבזקים

אחרי מונאס דאבור גם דולב חזיזה נזרק מהנבחרת בשל התבטאויות פסולות

9F70F447-EA90-492C-972C-8090F23863A5

יו״ר ההתאחדות לכדורגל אורן חסון ומאמן נבחרת ישראל ווילי רוטנשטיינר החליטו להשעות את שחקן הנבחרת דולב חזיזה משני משחקי הידידות הקרובים מול מונטנגרו ופורטוגל בעקבות ההתבטאויות החמורות שיוחסו לו במהלך חגיגות הזכייה באליפות.
.

השחקן אמנם התנצל על הקריאה ״ניאו נאצים״ כלפי אוהדי מכבי תל אביב אבל בהתאחדות החליטו שאין בכך די בעיקר אחרי שגם מונאס דאבור נזרק מהסגל. שניהם התבטאו באופן שאינו בא בחשבון לגבי שחקנים המייצגים את המדינה

אורן חסון, יו״ר ההתאחדות לכדורגל: ״ההשתייכות לחדר ההלבשה של הנבחרת והיותך שחקן נבחרת ישראל מחייבים קוד התנהגות שאסור להתפשר לגביו. דולב חזיזה הספיק כבר להתנצל על הדברים שאמר וראוי היה שכך יעשה. אני מאמין להתנצלותו הכנה, אך יחד עם המאמן הלאומי החלטנו כי לא ניתן להסתפק בכך. אני רוצה להדגיש את מה שחייב להיות ברור לכל שחקן ולכל בעל תפקיד ששואף להימנות על נבחרות הייצוג הלאומיות – עליכם להוות בכל עת ובכל מקום דוגמה ומופת. ברגעי שמחה וברגעי משבר, על המגרש ומחוצה לו. לא נתפשר על פחות מזה. אולי לא נהיה בקרוב אלופי עולם על כר הדשא, אבל חובה עלינו לעשות הכל כדי להיות הטובים ביותר כבני אדם ואנשי ספורט שעיני צעירים נשואות אליהם״.

ווילי רוטנשטיינר: ״הובאו לידיעתי הדברים שדולב אמר ברגעים של שמחה גדולה, כך גם התנצלותו. שוחחתי על כך עם יו״ר ההתאחדות והיה ברור לנו כי הדבר חמור ומחייב אמירה ברורה מצדנו. דולב שחקן מצוין, הוא כבר זמן לא מבוטל חלק משמעותי מנבחרת ישראל ואני משוכנע כי בעתיד, לאחר שנמצא יחד את הדרך לתקן את שאירע, הוא ישוב טוב יותר למדים הלאומיים. דיברתי עם דולב, הסברתי לו את חומרת הדברים ואת ההחלטה והוא קיבל אחריות מלאה״.

דולב חזיזה: “אני מתנצל, אלו מלים שלא היו צריכות להיאמר ואני מקווה שאוהדי מכבי חיפה יוותרו על השורה המיותרת הזאת. זה היה בלהט הרגע, לא התכוונתי למלים ואני מקבל אחריות מלאה על מה שקרה. בשבילי לא להיות חלק מנבחרת ישראל בשני המשחקים הקרובים זה עונש לא פשוט, אבל אני מקבל ההחלטה. הכי חשוב לחזור כמה שיותר מהר וטוב לנבחרת”.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן