מבזקים

הליכוד נהרס מבפנים – לאיש עם הבולדוזר קוראים נתניהו

1190D801-3923-454F-807D-BD47DD105A8C

חשש גדול מקנן בשטח הליכודי. עמדות כוח, ג׳ובים למכביר, שליטה על אוצרות וניהול מעשי של כל ענייני המדינה בצמתים הכי מרכזיים כלכלית עלולים להעלם בקרוב אם המפלגה לא תתעשת ותעיף מהר לכל הרוחות את נתניהו.

זמנו של ביבי עבר. לכל ברור שנזקו עולה עתה אלפי מונים על התועלת הנובעת ממנו לליכודניקים הכדאיניקים מחזיקי עמדות הכוח ותפקידי המפתח במערכת. לכל ברור כי אם נתניהו לא יסולק מהר זה עלול להיות מאוחר מדי מבחינתם. הם עוד זוכרים מה קרה למערך כשהדעיכה היתה הדרגתית. זה נגמר בקריסה עד כדי כמעט היעלמות מוחלטת.

הנאמנות העיוורת לנתניהו והביביזם האלים מצד שוליים בעלי מקדם של בבונים עלול למוטט את הליכוד. רבים מתחילים להבין שזה מה שנתניהו זומם להותיר. ״אם לא אני – אז שייחרב העולם״. האמת היא שהמפלגה חייבת להקיא מתוכה לגמרי את נתניהו ולא לאפשר לו להרוס אותה מבפנים ולהותיר אדמה חרוכה כל הדרך הפרטית שלו למעשיהו.

בינתיים, נשמעים סימנים של ניסיון למיצוב לקראת הפריימריז שאותם לא יוכל ביבי למנוע גם אם יהיו בחירות נוספות. עד כה הודיעו שלושה על התמודדות נגד ביבי: ישראל כץ, ניר ברקת ויולי אדלשטיין. ככל שירבו המתמודדים כך ייטב לביבי אלא אם יגיע איש רציני מבחוץ שיוכל לסחוף המונים.

הליכוד עובר בנתיב שבו הלך לעבוד היריב המאפיניקי ההיסטורי השנוא. לאיש עם הבולדוזר קוראים בנימין נתניהו.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן