מבזקים

מאמנת אישית לזוגיות

מאמנת אישית לזוגיות עוזרת לכם לזהות את המטרות שלכם למען זוגיות  טובה ומספקת. זוגיות טובה היא מונח מאוד אישי וסובייקטיבי. לכל אחד יש תמונה בראש של מערכת זוגית שנראית לו  טובה ונכונה. לעיתים לכל אחד מבני הזוג יש תמונה שונה של זוגיות שהם שואפים אליה. מאמנת אישית לזוגיות מסייעת לכל  אחד מבני הזוג להבין מה הם מצפים מהזוגיות  ואיך להפוך את התקוות והציפיות  למציאות טובה יותר של הזוגיות.

 

האם הצרכים הרגשיים שלכם בזוגיות באים לידי סיפוק?

 

לפעמים הרבה בעיות בזוגיות  קורות בגלל שכל אחד מהשותפים בזוגיות  מרגישים שהצרכים הרגשיים שלהם  לא מגיעים לידי סיפוק. כל אחד בתוך זוגיות מחפש לקבל מענה לצרכים הרגשיים שלו.  לא תמיד בני הזוג יודעים בדיוק לנסח את זה ככה, הם רק מרגישים פחות מאושרים אבל למעשה הבעיה היא צרכים רגשיים שונים שלא באים לידי מימוש ולא באים לידי סיפוק.  יש בני זוג שאפילו לא יודעים להגדיר מהם בעצם הצרכים הרגשיים שלהם.

 

מה חסר לכם בתוך הזוגיות?

 

כאן נכנס לתמונה מאמן או מאמנת לזוגיות.  מאמן אישית לזוגיות יסייע לבני הזוג  להבין קודם כל אם  הצרכים הרגשיים שלהם באים לידי סיפוק, ואם לא, מה הם הצרכים הרגשיים שחסרים בזוגיות?  מאחורי מריבות קטנות או חילוקי דעות גדולים יש תמיד מערך רגשי שיש לספק ולהבין.  ריב הוא לרוב לא סתם ריב אלא עומדים מאחוריו צרכים לא ממומשים ורגשות פגועים. מאמנת אישית לזוגיות מעלה את המודעות של בני הזוג לצרכים הרגשיים שלהם  כך מובילה אותם בדרך למצב רגשי טוב יותר  זוגיות מאושרת יותר עם תחושה גדולה יותר של סיפוק רגשי. העלאת הרגשות למודעות יכולה לחסוך הרבה ריבים מיותרים.

 

איך משתלבת הזוגיות בתוך המערכת המשפחתית הכוללת

 

מאמנת אישית לזוגיות כמובן מטפלת בשני בני זוג שיש ביניהם זוגיות. מאמנת זוגיות יכולה לטפל גם במערכות יחסים נוספות שנובעות מתוך הזוגיות. המטופלים יוצרת פעמים רבות מערכות יחסים נוספות.  מטפלת אישית לזוגיות יכולה לטפל גם במערכות היחסים הנוספות שיש בתוך המשפחה, כמו ההשפעה של זוגיות  על מערכת היחסים עם ילדים,  מערכת היחסים עם הורי בני הזוג ואיך שהיא משפיעה על הזוגיות ועל היחסים המשפחתיים.  זוגיות אף פעם לא קיימת בתוך חלל ריק. מאמנת אישית לזוגיות מטפלת גם בזוגיות עצמה גם במערכת המשפחתית כולה.  יש סוגים של זוגיות שלא מעוגנים בצורה משפחתית.   מאמנת אישית לזוגיות יכולה לסייע גם לשני בני זוג  שאינם נשואים שש בניהם מערכת של חברות.  מאמנת יכולה לסייע לידועים בציבור ולעוד סוגים של מערכות יחסים כמו מערכות יחסים חד מיניות , כל מערכת יחסים קרובה בין אנשים. אימון לזוגיות גם מתאים למי שאינו נמצא עדיין בזוגיות ומעוניין לקבל כלים כדי ליצור זוגיות משמעותית וארוכת טווח בתוך חייו.

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן