מבזקים

שערוריית קלינגר: רק בישראל יש המגינים על התנהגותו הבזויה

2470036C-679F-435F-B1D0-0C6EB6E38FB2

תובע ההתאחדות עו”ד ניר רשף החליט להעמיד את הפועל תל אביב לדין משמעתי בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות, התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים, הפרת סדר. בנוסף, מכבי תל אביב תעמוד לדין בגין התפרעות אוהדים בנסיבות מחמירות, קריאות גזעניות.

ניר קלינגר יעמוד לדין בגין הפרת סדר, התנהגות בלתי הולמת בנסיבות מחמירות. סלים טועמה בגין התנהגות בלתי הולמת בנסיבות מחמירות.

התנהלותו של קלינגר עוררה חמת זעם כללית בספורט הישראלי. בעיקר מחמירה העובדה שראשי המועדון ממשיכים להגן עליו ולהשמיץ את יושבת ראש איגוד השופטים רונית תירוש.

הפועל תל אביב פרסמה הודעה זו נגד תירוש:

הפועל ת״א ⚽️: נדהמנו לקרוא הבוקר את דבריה של יו”ר איגוד השופטים, הגברת רונית תירוש, שידוע לכל כי אינה מצליחה להשליט סדר באיגוד שעליו היא אמונה, אשר חטאה לתפקידה כשהחלה להמליץ לדייני בין הדין כיצד לנהוג בנאשמים ואף גזרה את דינם מבעוד מועד. באיגוד השופטים לא מכבדים את דעותיה, איש לא מתייחס לשיקוליה ורצונה, אז החליטה הגברת תירוש ביום בהיר לתפוס כותרות על גבם של המאמן ניר קלינגר ומועדון הכדורגל הפועל תל אביב.

אנו משוכנעים כי הניסיון הנואש שלה להשפיע על בית הדין של ההתאחדות לכדורגל לא יצלח. רק אדם אימפולסיבי, שאינו מפעיל שיקול דעת, מסיק מסקנות מתוצאה של מקרה מבלי שיודע דבר וחצי דבר על הנסיבות שהובילו אליו.

הגברת תירוש רושמת את אחד הפרקים העצובים והעגומים שנכתבו על איגוד השופטים. אנו מציעים לה לעשות בדק בית, להשקיע את זמנה ומרצה בשיפור היכולת החלשה שהציגו השופטים העונה ולא להתעסק בעניינים שלא נוגעים לה.

ומה בסך הכל אמרה יושבת ראש איגוד שופטי הכדורגל? היא היתה ממש מנומסת ועדינה יחסית לברבריות של קלינגר ולתגובה הבוטה של מעסיקיו:

“מבחינתי, קלינגר צריך להיות מורחק לפחות לעונה. יש אדם שמגיע עם תיק נקי, זה לא המקרה. כשאני צריכה לתת דוגמה על מאמנים – זה הוא. היו לו התפרצויות בעבר ועכשיו לקח צעד גדול מדי, ולכן אני חושבת שצריכים להרחיק אותו לשנה שלמה כדי שיירגע. אני אשת חינוך בנשמתי וגם אם אני מרחמת עליו, צריכים להעניש אותו כי הוא מודל לחיקוי. עם זאת, גם האיזון חשוב”.
תירוש הוסיפה בראיון לידיעות:  “הכי קל לרדת על קלינגר וכולם עשו את זה, אז אני רוצה להציג גם את הזווית שלו. הקושי, התסכול, המצוקה והזעם. אני לא מצפה שיהיה רובוט ויגיד ‘אויש, חבל’, אבל לא מקבלת את ההתנהגות הזו. כמאמן אתה צריך להיות עם עצבים מברזל. מבינה את סערת הרגשות, אך מצופה ממאמן משופשף ומיומן לשלוט ביצרים ובכעס”.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן