מבזקים

נתניהו מסרב לחפיפה מסודרת עם בנט

7341520D-758A-4F48-9F88-95C710B5C626

בנימין נתניהו ייפרד ביום ראשון לפנות ערב מחלומו להיות שילוב ניצחי של פוטין וארדואן. הוא הולך לקיסריה אחרי שמשך את ישראל באף שנים ארוכות ומיותרות שבהן חוייב העם בבחירות חוזרות ונישנות שערערו את יסודות החברה ופוררו אותה.

נתניהו מותיר אדמה חרוכה וחורבן שיידרש מאמץ עליון כדי לתקנו. שיטות העבודה הבזויות שלו לקוחות מסגנונם הבזוי של דיקטטורים הפועלים דרך קבע בשיטת הפרד ומשול, מינוי שרים עלובים שאינם מתאימים לתפקידם, שימוש מוגזם בפקידים, הכפפת נבחרים למנגנון האישי שלו וקיום קשרים חשאיים המנוהלים בידי ארגוני הביון מעל ראשי השרים והכנסת.

כזהו נתניהו וברוך שפטרנו מעונשו. עכשיו הוא מסרב להעברה מסודרת של השלטון ובעיקר של הסודות הרגישים לראש הממשלה הבא. מי שעוסקים בכך טוענים שלשכת נתניהו אפילו מסרבת לומר אם נתניהו ישתתף בטקס החילופים שאמור להתקיים ביום שני.

מדובר בצעד חריג ועלוב נוסח טראמפ שיקטין את מעמדו המתערער ממילא אפילו בליכוד. הנאשם נתניהו הולך הביתה כמו נמושה עלובה. זה האיש וזה הלגאסי שהוא מותיר.

ישיבת הכנסת לכינון הממשלה ה-36 ובחירת יו”ר הכנסת החדש תיפתח ביום ראשון בשעה 16:00, ותתקיים במעמד נשיא המדינה ראובן ריבלין ונשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות. אחרי שמזכירת הכנסת תציג את הנשיא, יו”ר הכנסת יזמין אל הדוכן את ראש הממשלה המיועד נפתלי בנט כדי שיציג את ממשלתו ויפרט את קווי היסוד שלה. בנט גם יציג את הרכב הממשלה ואת חלוקת התפקידים בין השרים, לפי סעיפים 13 ו-13 א’ בחוק יסוד: הממשלה.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן