מבזקים

ליברמן הזדרז לכנס את ראשי האוצר והודיע: באתי לעבוד אתכם

0921D084-6997-4DEC-9416-863C96DF5836

שר האוצר, אביגדור ליברמן קיים היום מפגש ראשון עם הנהלת המשרד. “הכרתי היטב את פעילות משרד האוצר ובמיוחד את פעילות אגף התקציבים מאז 1996. לא תמיד הסכמתי עם עמדת המשרד אבל תמיד הערכתי את הידע והיושר המקצועי”.

“מבחינתי אין כזה מושג פקידי האוצר אלא הדרג המקצועי של האוצר והמשימה הראשונה שלי היא לשקם את המורל, גאוות היחידה ורוח הקרב של הגורמים המקצועיים במשרד. אני יודע שבמשרד האוצר יש הרבה מנכ”לים, כל ראש אגף הוא למעשה מנכ”ל בפני עצמו אבל מבחינתי יש מנכ”ל אחד – מנכ”ל המשרד ושמו רם בלינקוב”.

“המשימה הכי חשובה כרגע היא להעביר את התקציב ולדאוג שיהיה תקציב מאוזן, אחראי וממלכתי. אני לא מתכוון לעבוד אצלכם, אבל אני כן מתכוון לעבוד איתכם”. עוד ציין שר האוצר כי ישיבות הנהלת המשרד יתקיימו כל שבוע בימי שלישי בשעה 7:30 (בבוקר) וביקש להקפיד על הזמנים.

במסגרת הפגישה השתתפו: שר האוצר, אביגדור ליברמן. שר במשרד האוצר, חמד עמאר. מנכ”ל משרד האוצר, רם בלינקוב. החשב הכללי, יהלי רוטנברג. הממונה על השכר, קובי בר נתן. הכלכלנית הראשית, שירה גרינברג. מ”מ הממונה על התקציבים, יוגב גרדוס. מנהל רשות המסים, ערן יעקב. יו”ר רשות ניירות ערך, ענת גואטה. הממונה על רשות שוק ההון, משה ברקת. ראש אגף דוברות והסברה, לילך ויסמן. מ”מ סמנכ”לית בכירה להון האנושי ומינהל, סופי עופר. ראש מטה התשתיות, קובי בליטשטיין. מנהל אגף חירום וביטחון, יוני מור. בנוסף השתתפו במפגש צוותי השרים.

״עניין מרכזי״

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן