מבזקים

נתניהו מפזר מועמדי סרק כדי לנצח את מתחריו בפריימריז בליכוד

F4AAF494-0694-4B4B-AC8E-0C626810119F

אין קץ לטריקים ולשטיקים של ביבי. הפגנות הנחישות הפתאומיות שלו והמשך זריעת הפירוד, השנאה והטינה היו מאז ומתמיד נשקו העיקרי, אבל לאחרונה השימוש בהם עלה מדרגה והביא במידה רבה לקרעים ולשסעים הגואים בחברה הישראלית.

עכשיו מרכז נתניהו את מאמציו בעיקר כלפי פנים, לליכוד עצמו. ביבי מסרב לוותר ויוצא לכיבוש מחודש של ראשות המפלגה. הוא עושה זאת מצד אחד באמצעות התססת הבאבונים ופיזור הבטחות שווא לפיהן איתו הליכוד אוטוטו חוזר לשלטון ומצד שני על ידי ספינים וטריקים כלפי היריבים העיקריים שלו: ישראל כץ וניר ברקת. נתניהו זמם לקיים פריימריז חטופים באופן שימנע מיריביו התארגנות נאותה, זאת לאחר שבחלומו הליכודניקים היו מוותרים לחלוטין על בחירות פנימיות. אבל הרצון הזה התפוגג נוכח הנחישות של היריבים הרוצים התמודדות לאחר הכנה נאותה כמתחייב מחוקת הליכוד.

ואכן, נתניהו התרצה אבל עדיין רוצה קמפיין קצר ככל האפשר בעוד שישראל כץ אומר כי צריך לקיים תחילה מפקד חדש, לחזק את השורות ואז להתמודד. ישראל כץ נזהר שלא להצהיר על התמודדותו בטרם היה ברור שנתניהו מובס ועף מלשכת ראש הממשלה, אבל ברגע שהצהיר על כך הוא מסומן, בדיוק כמו ניר ברקת. ביבי ינסה למחוק אותם.

בשלב הראשון מעודד נתניהו כניסה לקלחת של מועמדי שווא שיחלישו את ברקת וכץ לעומתו. היום צורף לצורך זה נאמנו של ביבי אבי דיכטר. מי שלא עבר יום מבלי שצייץ והפיץ במשך השנים האחרונות את דף המסרים האבסורדי של נתניהו, מכריז פתאום שגם הוא מועמד לראשות הליכוד. אפילו את המסרים האלה תיכנתו לו הבלפוריסטים.

דיכטר: “אני מתכוון להתמודד על ראשות הליכוד, ומשם להתמודד על ראשות הממשלה”. דיכטר גם התייחס לפגישת החפיפה החפוזה של ראשי הממשלה ואמר לאריה גולן: “קשה מאוד לומר שחצי שעה של חפיפה זה דבר מספק, אבל אני משאיר את זה לנתניהו ולבנט”.

נתניהו כינס את ראשי הגוש המובס אבל את דבריו כיוון בעיקר לפעילי הליכוד:”אפשר להפיל אותה בתנאי שנפעל יחד ובמשמעת ברזל. אם נתכתש פנימה לא נשיג את זה. הבקשה שלי היא לירות מהנגמ”ש החוצה ולפגוע. אם נרכז את המאמץ החוצה – נפיל אותם”.

עניין מרכזי

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן