מבזקים

כלבני מג״ב מסייעים ללכידת מחבלים ועבריינים

0B562B9E-2BD8-47AC-80E6-EFCF99AB9AF1

במסגרת פעילות מבצעית ומודיעינית יזומה של משטרת ישראל יחד עם כוחות צה”ל מחטיבת יהודה וכלבני מג”ב ירושלים נעצרו לחקירה הבוקר שני חשודים פלסטינים בגירים תושבי יאטא חברון בחשד להחזקה ושימוש באמצעי ובחשד למעורבותם בעבירות רכוש כשברשותם נתפסו שני כלי רכב גנובים.

הבוקר בפעילות יזומה של הכוחות משטרה בחברון בחיפוש שנערך בבית ביאטה שחברון ובסביבתו נתפס נשק מסוג m16 , תחמושת לסוגיה , רימון מטול ושני כלי רכב גנובים.

שני חשודים בגירים תושבי יאטה שבאזור חברון נעצרו לחקירה .

צילום דוברות המשטרה

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

דוברות המשטרה (גליל):

בפעילות של שוטרי משטרת ישראל בשיתוף עם זרועות האכיפה השונות בעיר כרמיאל, נתפסו במהלך חיפוש בבית עסק בעיר חפיסות סיגריות כשחלקן מזויפות ומוצרי טבק בתפזורת בשווי כספי מוערך של 200,000 ₪.

אתמול (15/06), בפעילות משותפת של שוטרי משטרת ישראל יחד עם יחידת הפדרציה,מס הכנסה ורשות המכס פשטו הכוחות על בית עסק בעיר כרמיאל ועל בית במג’ד אל כרום.

השוטרים תפסו 6000 חפיסות סיגריות מסוגים שונים ללא אישורים מתאימים, כאשר חלקן חשודות כמזויפות בשוי של כ-200 אלף ש”ח.

בנוסף נתפס 10 ק”ג של טבק בתפזורת.

בעל העסק בן 63 תושב מג’ד אל כרום עוכב לתחנת המשטרה לחקירה.

משטרת ישראל יחד עם רשויות האכיפה האזרחיות, תמשיך במאבקה הנחוש כנגד שיווק מוצרים פיראטים, אשר עלולים לסכן את בריאות הציבור ולפגוע בו.

קרדיט: דוברות המשטרה👇

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן