מבזקים

מכופף הכפיות אורי גלר מאיים להשפיע לרעה על משחק נבחרת אנגליה ביורו

31FB99ED-5055-48BB-9FFF-4973CA56715C

אין. אין גבול לטמטום.

העיתון הבריטי דיילי סטאר, הידוע ברדידותו המטופשת, פצח במיזם הזוי לקראת המשחק ביום שישי בין נבחרות הכדורגל של אנגליה וסקוטלנד במסגרת היורו. אין לנתרגש – זה עיתון לאידיוטים שמפחדים להעביר את הזמן בין התחנות ברכבת התחתית וכך יש לנתייחס אליו.

הכל החל השבוע כשמכופף הכפיות הישראלי, אורי גלר, הודיע לבריטים שבכוונתו להשפיע על תוצאות משחק הכדורגל ביורו בין אנגליה לסקוטלנד, במטרה ״לפצות על תוצאות המשחק בין שתי הנבחרות ב-1996״.

כדי לנטרל את הקללה של גלר קבוצת בריטים השיקה ליין של כובעי נייר. האוהדים אמורים לחבוש את הכובעים במהלך המשחק כדי להסיר את הנאחס שאמור להפיץ הקוסם הישראלי.

על פי הדיווח של Daily Star, גלר עדיין סובל מרגשות אשם על מעלליו בטורניר מלפני 25 שנה, בו הוא טען כי הזיז בכוח המחשבה את הכדור של השחקן גארי מקאליסטר הסקוטי, שהחמיץ את הפנדל ולא הצליח לשבור את התיקו בין שתי המדינות.

אורי גלר מצוטט בידיעה: “מדובר במשחק הישרדות עבור סקוטלנד, אני אעשה הכל כדי לעזור להם לנצח וזה יקרה רק במשחק הזה בעקבות מה שעשיתי ביורו ב-96′”.
הוא יצפה במשחק הגורלי מביתו בארץ ולדבריו הוא מתכנן להחזיק חולצה של סקוטלנד עם שמו ברגעים המכריעים על המגרש. כמו כן, בפוסט שהעלה גלר לעמוד הפייסבוק שלו הוא הצהיר: “חברי הסקוטים היקרים! אני מוכן ליום שישי! אי מסמן את רוחו של רוברט הברוס כדי להגביר את כוחותיי”.

אורי גלר עשה קריירה מכיפוף כפיות וכנראה גם מעיוות מוחם של כמה אידיוטים אנגלים.

עניין מרכזי

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

 

 

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן