מבזקים

כך הופכת ממשלת בנט את נתניהו ללוזר חסר תקנה

E5BA3C0D-7FEE-4F61-B239-D080A09589AA

פחות משבוע לכינונה של הממשלה החדשה וברקורד שלה כבר תקיפות בעזה ובסוריה, אישור קיום הפגנת הימין הקיצוני בירושלים, מעצר האימאם של לוד ומאבק למניעת איחוד משפחות פלסטיניות בישראל.

הפעילות הזו סותמת את פיהם של הצעקנים בליכוד, כמו גם את צווחותיהם של הסמוטריצ׳ים והבן גבירים. אחרי הכל, זו ממשלה שבה מכהנים שלושה שרי ביטחון בעבר ובהווה (בנט, ליברמן וגנץ) וכניסתם לניהול ענייני המדינה היתה מבחינה זו מהירה, חלקה וחד משמעית.

ההתנהלות התקיפה של הממשלה החדשה הופכת את ההתקרבנות של נתניהו, אמסלם, זוהר וביטן לחוליגניזם פוליטי מטופש ורדוד גם בעיני הביביסטים המובהקים. מהר מאוד מסתבר שהמדינה מתנהלת היטב למרות הניסיונות הבלתי פוסקים מבלפור להרוס ולקלקל.

והבוקר, מקורות בסוריה מאשרים כי צה”ל תקף הלילה בירי ארטילרי מוצב באזור קוניטרה.

לפי הדיווחים, המוצב שימש את חיזבאללה בעורף רמת הגולן ולא מכבר נערכו במקום מפגשים של בכירים בארגון השיעי עם פעילי מיליציות הפועלות חסות איראן בסוריה.

יצויין שמשטר אסד וצבא רוסיה אינם מרוצים מפעילות זו המסכנת לא רק את הבנות הרגיעה עם ישראל, אלא גם את המשטר הסורי שמבקש להתבסס עצמאית בתום מלחמת האזרחים ארוכת השנים.

לא דווח על נפגעים בירי הישראלי. מדובר בהצהרת כוונות חד משמעית של הממשלה החדשה ולפיה ישראל תמשיך לפעול ואולי  אף תחריף את מדיניותה כלפי ארגונים עוינים הפועלים בשכנות ישירה לישראל.

רמי יצהר, עניין מרכזי

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן