מבזקים

השיא הזה של רונאלדו מדהים לא פחות מאלה שעל כר הדשא

C21C83E8-EBA0-4472-B2AA-CE6161061322

כריסטיאנו רונאלדו ממשיך להדהים את העולם בהישגים מופלאים כחלוץ הן המגי נבחרתו פורטוגל והן ביובנטוס האיטלקית אבל מי היה מאמין שישבור עוד שיא חוצה גבולות והרחק מתחום הספורטיבי. מוכר לו.

ובכן, בסוף השבוע הצטרף לדף האינסטגרם שלו העוקב ה-300 מיליון. בכך שבר כריסטיאנו שיא עוקבים. התנופה האחרונה הגיעה מארצות הברית, שם הכדורגל הוא ענף שולי, בעקבות השערורייה שעורר כשהסיר מהשולחן במסיהת עיתונאים בקבוקי דתיי של קוקה קולה ויעץ לעולם ״שתו מים״. המהלך הפיל מיידית את מניית קוקה קולה וגרם למשקיעים נזק של חמישה מיליארד דולרים.

יצויין עי מאז חודש ינואר נוספו לרונאלדו 100 מיליון עוקבים ומן הסתם יתווספו עוד ועוד בעיקר אם ישבו את שיא העולם בהבקעות ממנו הוא מרחק שני גולים בלבד. אגב, ליריבו הגדול של הפורטוגלי, הארגנטיני ליאו מסי יש 220 מיליון עוקבים וגם זה המון בעיקר על רקע היבשושיות באישיותו ובקריירה שלו המתקרבת לקיצה  כמה חבל.

״עניין מרכזי״

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן