מבזקים

שר החוץ לפיד יחנוך את שגרירות ישראל באבו דאבי

3350EB70-A902-417D-9E5C-CC52E33EA685

העולם כולו ממשיך לקדם בברכה את המהפך השלטוני בישראל ואת סילוקו המתבקש של נתניהו מהגה השלטון המתמשך והבעייתי שלו. אם קיווה נתניהו למרד פנימי ולהתנערות מצד מנהיגי תבל – ההפך הגמור מתחולל בימים האחרונים.

וזו תמונת המצב הפועל: מתרחב המרד נגד ביבי בליכוד, לא יתקיים מחטף מהיר של הפריימריז, החרדים כבר אומרים בגלוי שהנהייה העיוורת אחר הבטחות השווא שלו פוגעים קשות במגזר, נקבע מועד אחרון להסתלקותו מבלפור, ביידן מתעלם מביבי ורובי ריבלין הוא זה שיבקר בבית הלבן בסוף החודש ולא ביבי שכל כך רצה להיות מוזמן בימים שלפני שראשות הממשלה חמקה ממנו, שלא להזכיר את הכניסה החלקה של ממשלת בנט לפיד לתפקידה. נשארו כמה מפגינים מול ביתו של בנט אבל אלה ביביסטים בשולי השוליים של הפוליטיקה. אם קיווה למרד, לחסימת כבישים ולמחאות ברחובות הרי שהתבדה.

וזו הידיעה שמוסר עכשיו משרד החוץ, יאיר לפיד, ייקפוץ בשבוע הבא לביקור רשמי ראשון באיחוד האמירויות. הביקור יימשך יומיים ובמהלכו יחנוך שר החוץ את שגרירות ישראל באבו דאבי ואת הקונסוליה הכללית בדובאי. קודמו של לפיד כבר ביקר שם אבל ביבי לא הורשה להגיע חרף תחנונים ומאמצים לא מעטים.

בעבר ניסה ראש הממשלה היוצא בנימין נתניהו לטוס ארבע פעמים לביקור הרשמי הראשון באמירויות, אך הביקור נדחה כל פעם בתירוץ אחר.

הביקור האחרון שביבי זמם בוטל ועורר זעם רב של האמירותים, מכיוון שחשו כי בישראל מנצלים אותם לצרכים פוליטיים.

נתניהו מתקשה להשלים עם המציאות  הוא נראה ונשמע פתטי כמו טראמפ האמריקני.

עניין מרכזי

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן