מבזקים

ואחרי התקשורת הגיע גם תורה של היועצת המשפטית במשרדו לחטוף מכתבי איום מופרכים בתביעה

8A554AD4-F022-4672-AD9F-E666FF3DEC76

איומיו המהדהדים של נתניהו לתבוע מיליונים מכל כלי תקשורת שפרסם את דבר קיומה של בדיקה משטרתית המתנהלת סביב חשד להוצאות בלתי כשרות של כספי ציבור לצרכים שלא יועדו להם על פי החוק היו כנפיחה רועמת. אחרי האיום הרועם והריק מתוכן נותרה רק צחנה מהסוג שנתניהו להרגיל את הציבור הישראלי בקיומה המתמיד סביב התנהלות סביבתו הקרובה.

בתחילת השבוע שונה כיוון מסכת האיומים ועכשיו הם מופנים כלפי היועצת המשפטית בלשכת נתניהו שפתחה בהליך, עורכת הדין שלומית ברנע-פרגו ״רודפת את משפחת נתניהו ואף עשתה יד אחת בזמנו עם המקורב ניר חפץ,. יועצים משפטיים של משרדי ממשלה מחויבים להעביר מידע המעלה חשד לכאורה לפלילים ואינם יכולים לבדוק דברים אלו בעצמם, וכך גם הפעם.

המשטרה אינה מוגבלת למידע שמועבר לה, ויכולה לצרף את הדברים גם למידע שהועבר בשנים האחרונות. כרגע כאמור המשטרה מנהלת בדיקה של טענות ראשוניות שהוזמן ונרכש ג’קוזי וכן שהיו הוצאות על עבודות נוספות. מטעם נתניהו הכחישו בצורה ברורה ונחרצת את הדברים ואמרו כי זהו שקר מוחלט, ומאז שהזוג רכש את הבית לפני 20 שנה לא הותקן בו כל ג’קוזי, והמדינה לא השקיעה אגורה במה שלא הותקן.

פרקליטו של נתניהו שיגר מכתב מאיים ״לפני נקיטת הליכים״ ליועצת המשפטית של המשרד אחרי הפרסומים ובדיקת הטענות על שימוש פרטי לכאורה בהוצאת כספים שנועדו לשימוש אחר בלשכת ראש הממשלה או ביתו הפרטי.

קודם לכן מיהר נתניהו להפיץ השמצות נגד התקשורת שכללו גם איומים בתביעות ענק. בהודעה המאיימת נאמר:

תגובת נתניהו:

לא יאומן! ערוץ 12, ערוץ התעמולה של השלטון, לא מפסיק לרגע לרדוף את האופוזיציה.

הערב הם פתחו את המהדורה בפייק ניוז מוחלט וטענו שמתנהלת כביכול חקירה על התקנת ג׳קוזי על חשבון המדינה בבית משפחת נתניהו בקיסריה.

רק מה? מאז שהזוג נתניהו קנו את ביתם בקיסריה לפני כ-20 שנה לא הותקן בו שום ג׳קוזי ומובן מאליו שהמדינה לא השקיעה אפילו אגורה בדבר שלא קיים.

האם פרסום השקר הזה נועד להסתיר את המיליונים הרבים שמושקעים בימים אלה מכספם של אזרחי ישראל בבתיהם הפרטיים של בנט, גנץ ולפיד, במכפלות עצומות, לעומת עלויות סידורי הביטחון בבית רה״מ לשעבר בקיסריה?

כרגיל, ערוץ התעמולה לא ביקש אפילו תגובה טרם הפרסום השקרי.

נשמח להגיש תביעות ענק נגד ערוץ 12 וגיא פלג על פרסום השקר הבוטה הזה.

אלא שזמן קצר אחר כך התברר שאכן קיימת בדיקת משטרה שנתניהו לא ידע על קיומה וקודם כל רץ לאיים ולהשמיץ את התקשורת ישירות או באמצעות מפלגתו.

מסתבר כי המשטרה תזמן לעדות שלושה עדים, בהם בעלי מקצוע, במסגרת בדיקת המימון של התקנת הג’קוזי במעונו הפרטי של יו”ר האופוזיציה בנימין נתניהו. לפי ההערכות, מדובר ברישום של הוצאה שלא קרתה. הבדיקה נפתחה בעקבות מסמכים שהועברו למשטרה אחרי שהיועצת המשפטית של משרד ראש הממשלה פנתה ליועמ”ש אביחי מנדלבליט וביקשה לבדוק את מהות מימון השירות, אותה יצטרכו להסביר העדים כעת. נתניהו לא חשוד בדבר בינתיים, ולאחר גביית העדות יוחלט אם קיים חשד לפלילים.

עניין מרכזי

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן