מבזקים

המושחתת קירשנבאום חטפה עשירייה בכלא וליברמן ממהר להצטער בשבילה

740BB444-C53B-4CF4-B079-DB2885079B76

המושחתת פאינה קירשנבאום, לשעבר מבכירות מפלגתו של אביגדור ליברמן  נידונה במחוזי ל-10 שנות מאסר. עונש לא חמור יחסית להיקף פשעיה  עם זאת, בית המשפט קיבל במלואה את בקשת הפרקליטות באשר לחומרת העונש שיש להטיל על סגנית השר לשעבר

ליברמן הזדרז לפרסם הודעת תמיכה במקורבת הצמודה שלו. ההודעה פורסמה בשם המפלגה אך המסר ברור:

‏מפלגת ישראל ביתנו מצטערת על העונש הכבד שהוטל על פאינה קירשנבאום. אנו סבורים שמדובר בהחלטה מחמירה ומקווים שבית המשפט העליון יתחשב בעובדה שגב’ קירשנבאום עברה הליך משפטי ארוך ומתיש של למעלה משבע שנים ויבחר לקצר את העונש.

ולעומת זאת, התנועה לאיכות השלטון מברכת על גזר הדין החמור בפרשת פאינה קירשנבאום: נבחרת ציבור שמשתמשת בכספי ציבור כבשלה – צריכה להיענש באופן החמור ביותר.

התנועה לאיכות השלטון: בית המשפט אמר את דברו באופן חד ובהיר – לשחיתות שלטונית חייב להיות תג מחיר. נבחרת ציבור אשר עשתה בכספי ציבור כבשלה, ולאחר מכן מילאה פיה מים בחקירה והקשתה על גורמי שלטון החוק לבצע עבודתם צריכה להענש באופן החמור ביותר הקבוע בחוק.

אנו קוראים לכל נבחרי הציבור וחברי הממשלה להזהר בחרדת קודש כאשר הם פועלים בכספי הציבור, גם בכספים קואליציוניים, לפקוח עיניים בנוגע לשחיתות שלטונית ולבער מקרבנו את הנגע הרע הזה.

על רקע זה פנינו ליחידת האכיפה האזרחית בדרישה שתוגש כנגדה תביעה אזרחית בגין הנזקים הכלכליים והכלל-משקיים שנגרמו בשל פעילותה הפלילית, על מנת שההרתעה תהיה שלמה.

פרקליטה של הפושעת אמר שיוגש ערעור וטען שגזר הדין נעדר ״ולוא טיפה של רחמים״.

 

והכי צבוע הוא נתניהו ומפלגתו

הליכוד נגד ליברמן ומפלגתו. מדוע? הרי כשכל השחיתות הזו של פאינה קירשנבאום התחוללה היא כיהנה הממשלת בנימין נתניהו, את זה מבתירים אבל לילל. מותר.

וזו הודעת הביביסטים בראשות נתניהו:

“כשבהקלטה בפרשה נשמעו שני חשודים משוחחים על העברה מפוקפקת של כספים ואומרים שזה ‘לשביעות רצונו של הבוס’, נשאלה קירשנבאום בעדותה : ‘מי הבוס?’. היא השיבה: ‘כנראה ליברמן’.

“אופן מדהים יו״ר המפלגה ליברמן אפילו לא זומן לחקירה בעקבות העדות בפרשה. האיש המושחת ביותר בתולדות הפוליטיקה הישראלית מאותרג לחלוטין וביתר שאת מאז שהחליט לעבור לשמאל. בתו של ליברמן קיבלה מיליוני דולרים בגיל 21 ואף אחד עדיין לא יודע על מה ולמה. זה האיש שבידו קופת המדינה – וכמובן התקשורת שותקת”, נמסר בהודעת הליכוד.

 

עניין מרכזי

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן