מבזקים

ברק בכר אחראי לבושה הגדולה

A9ECCB88-61F0-4104-9E04-8FC87BCF3F6C

למכבי חיפה יש כמה וכמה הופעות מבישות בעיקר באירופה. משך שנים היא היתה הקבוצה היחידה בהיסטוריה שסיימה מפעל שלם בשלב הבתים לא רק במקום האחרון אלא אפילו מבלי להבקיע גול אחד לרפואה. אתמול הבושה היתה לעוף בשלב הכי מוקדם של הצ׳מפיונס מול קבוצה עלובה מקזחסטן שאיש לא שמע עליה. רק 1-1 בבית ואחר כך 0-2 להפסיד בחוץ והירוקים נפלו למוקדמות המפעל השלישי בחשיבותו והבלתי נחשב לחלוטין בשם הקונפרנס ליג.

היריבה בשלב הבא היא דינמו טביליסי הגיאורגית. ההדחה מצאה את ראשי הקבוצה בהלם מוחלט. התחושה הכללית במועדון היא שהקבוצה לא הגיעה מוכנה לשני המפגשים מול קייראט ולא הייתה ראויה לעבור שלב שם ציפתה לה הכוכב האדום בלגרד. האכזבה היא מהבלבול הגדול בהגנה, חוסר התיאום בין השחקנים, וגם מהיכולת החלשה של רמי גרשון ושון גולדברג שהיו מעורבים בשני שערי החובה של הקבוצה שגרמו להדחתה.

האשמה נופלת על ברק בכר. בקבוצה אמרו לאחד הכתבים: “יותר מדי שחקנים לא באו למשחק. זה היה משחק רע ונרפה שלנו, לא באנו חזקים. שחקנים צריכים לדעת שמה שהיה בשנה האחרונה כבר מאחור והכל מתחיל מחדש. האליפות כבר היסטוריה. אסור היה לנו לספוג שערים כאלה בטח לא ברמה האירופית. יכול להיות שהיינו צריכים לקבל את הסטירה עכשיו כדי להתעורר וטוב שכך”.

בכר סופג ביקורת נוקבת על מערך שלושת הבלמים שנכשל לגמרי.במחצית השנייה הוא שינה אבל היה מאוחר והקבוצה פשוט לא תיפקדה מול יריבה עלובה שבעלובות. בכר ידוע כאחד שאוהב להפתיע את היריבה אבל גם את שחקניו. נטייתו לחולל שינויי תיפקוד פתאומיים ולהודיע על כך לשחקנים ברגע האחרון מניבה לעיתים כישלונות מהדהדים. זה מה שקרה הפעם גם בהתקפה.

דולב חזיזה עם הכדור (האתר הרשמי של מכבי חיפה)דולב חזיזה עם הכדור (האתר הרשמי של מכבי חיפה)

:”הבלבול בהגנה היה גדול ויותר מדי שחקנים היו מתחת לרמתם הרגילה והיה כבר בשלב מוקדם צריך לעשות שינוי במערך ולא לחכות להפסקה. מה שבטוח הוא שביכולת הזאת לא נעבור גם את הקונפרנס ליג ואז זה יהיה כישלון אחד גדול. מול אשדוד בליגה המערך הזה שבכר הציב גם הפעם עבד אבל אז היינו בכושר משחק, אתמול הוכח שאנחנו עדיין רחוקים מאותו כושר. ברק תמיד מנסה ומשנה, הוא מאמן לא צפוי. הרבה פעמים זה מצליח ולפעמים זה מתרסק אבל ברק מגוון ולכן הוא המאמן הטוב בארץ ואנחנו יודעים שהכי חשוב זה להביא אליפות גם השנה”, אמרו בחיפה.

הבושה היא אגב, לא רק של האלופה אלא במידה כזו או אחרת של הכדורגל הישראלי כולו.

״עניין מרכזי״

הצטרפו לאחרים והורידו עכשיו את האפליקצייה של ״עניין מרכזי״ לכל סוגי הטלפון הנייד (אפל או אנדרואיד) ותהנו מחדשות וסקופים חשובים בלבד בכל התחומים. זה כייף! http://web2application.com/w2a/sl.php?an=26230

שתפו את המאמר

שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook

הורידו עכשיו את האפליקציה שלנו בחינם!

ותהנו ממגוון תכנים בזמן אמת לנייד שלכם

דילוג לתוכן