סכנת נפשות: בנט מחרחר מלחמה חסר מעצורים

‫הפעם ההפצצה גרמה להרוגים רבים, בהם איראנים ובני בריתם, כך לפי מקורות זרים. גורמי ביון זרים מעריכים: ההתגרות הישראלית הלילה היתה עליית מדרגה מסוכנת שהאיראנים לא יעברו עליה לסדר היום.

 

זיכרו שהוזהרתם כאן ועכשיו ב״עניין מרכזי״: נפתלי בנט הוא מחרחר מלחמה חסר אחריות ומסוכן מאין כמותו.

.

בשל הנסיבות הפוליטיות, נתניהו נאלץ לזנוח את הקו האחראי שהוא נוקט בו שנים ולהיכנע לגחמות המוטרפות של שר ביטחון טירון שזכה בג׳וב הנחשק למרות שבבחירות הקודמות אפילו לא עבר את אחוז החסימה.

.

נתניהו מפקיר את הביטחון הלאומי על מזבח הישרדות אישית ואין לו בעיה שאתם תשלמו על כך בחייכם. ההפצצה נלילה לא תעבור לסדר היום בטהרן ופוטין לא ימנע את הצפוי. בנט הוא סכנת נפשות למדינה!‬

 

רמי יצהר

Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםסעודת מצווה לזכר שרידת שואה שהלכה לעולמה
המאמר הבאגבי אשכנזי בביקורת על בנט: דרוש שיקול דעת למניעת הסלמה
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.