נתניהו עדיף בכל פרמטר מגדעון סער החומייניסט

‫בוודאות ברורה אזהיר בחומרה: אזרחי ישראל השפויים חייבים להכנס לפאניקה חירומית נוכח האפשרות האיומה שגדעון סער יצליח להעיף את ביבי ולהשתלט על הליכוד.

.

סער הוא ריאקציונר מסוכן, חומיינסט בדם עם אורייטציה דיקטטורית הרת גורל לעמנו. אוי לעם ישראל ראש ממשלה כזה.

.

 

חשוב להבין כי לעומת גדעון סער, ביבי מלאך! מה גם שהוא באמת המפאיניק האחרון. אדם שקול בסך הכל המקבל בדרך כלל החלטות נכונות. עד שזה מגיע לאינטרס האישי נוכח הנסיבות ובגלל נישואיו האחרונים הפחות מוצלחים. ואז הכל מתחרבש לו בראש. כמה חבל.

 

ובכל זאת, אם צריך לשאת את ביבי בבלפור עוד כמה שנים עד לסיום משפטו או לקבל את גדעון סער עכשיו – הבחירה חד משמעית. תנו לו 100 ביבי ולא סער אחד.

 

.

רמי יצהר,

עניין מרכזי ‬

 

רמי יצהר Rami Yitzhar 

נובמבר 2019, חוף הצוק, תל אביב.

שיתוף:
מאמר קודםראשון לציון, חולון ובת ים לא מצטרפות להסעות בשבת
המאמר הבאבלומברג מצטרף למירוץ נגד טראמפ
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.