אוחנה נרגע: נכבד את החלטת העליון בעניין נתניהו

שר המשפטים, שספג ביקורת קטלנית בעקבות דברים שאמר ושהשתמעו כאיומיו הגלויים והסמויים על בית המשפט העליון שלא למנוע את יכולתו של נתניהו להמנות ראש ממשלה למרות היותו שקוע במשפט פלילי חמור מאין כמותו, נרגע מעט ושינה כיוון.

 

אוחנה אמר שהליכוד יכבד את הפסיקה גם אם תהיה נגד ביבי אבל מייד חזר לסורו והפעם העביר את המסר בדרך פוענית לא פחות אבל מוסתרת בתוככי מסר ספינולוגי שנבנה כהלכה מן הסתם בידי גורם המבין בנושא.

 

אוחנה: "אם בג"ץ יכריע בעניין ראש הממשלה ויכולתו להרכיב ממשלה, נכבד את הפסיקה. עם זאת, בעיניי בג"ץ טעה, חד משמעית. בית המשפט יגרום לעצמו נזק רב מאד אם יפסוק לרעת נתניהו בפסיקה הזו. העתירה הייתה צריכה להידחות על הסף. הטעות היא עצם הדיון האם אפשר להטיל את הרכבת הממשלה על ח"כ בנסיבות כאלו ואחרות", דברי שר המשפטים.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםעובדת בבלפור טוענת: שרה נתניהו איימה עלי עם מגהץ
המאמר הבאאזרחות ספרדית – מידע והמלצות חשובות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.