כפי שפורסם בלעדית ב״עניין מרכזי״: כחלון מתאדה סופית מהפוליטיקה

ברוך שפטרנו מעונשו של זה שהשקיע את ישראל בגרעון ענק שכולנו עוד נסבול ממנו שנים רבות. משה כחלון פורש מפוליטיקה לאחר קדנציה גרועה במיוחד כשר אוצר.

 

כחלון אמנם היה משוריין במקום החמישי ברשימה של נתניהו לבחירות הבאות אבל הוא מבין שהלך עליו. הוא נידון בכל מקרה לתפקיד זוטר אם בכלל וכדי להיות חבר כנסת בלתי נחשב שנדחק לספסלים האחוריים כבר כדאי לצאת לשוק הפרטי ולתפוס איזה ג׳וב שיסדר לו גם את הנכדים.

 

״עניין מרכזי״ היה הראשון שפירסם את דבר דעיכתו ופרישתו של כחלון מהחיים הפוליטיים לטובת אחלה עסף שמחכה לו בחוץ.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

 

#NLPהשיטהשלרמייצהר

#רמייצהר
רמי יצהר Rami Yitzhar

עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל.

מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״.

עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגלצ.
קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון ליל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב.
בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר.

עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.
#ענייןמרכזי
#המכללהלחדשנות

שיתוף:
מאמר קודםעישון מגביר את הסיכון ללקות אפילו בדיכאון
המאמר הבאאיחוד בשמאל: עמיר פרץ אורלי לוי ומרצ רצים יחדיו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.