סקרים: הציבור מתבצר בעמדותיו והבחירות הבאות הן בזבוז זמן והשחתת מיליארדים

הציבור הישראלי עקשן ותקוע. אמנם מאז הבחירות האחרונות התקבע בני גנץ בתודעה כמי שמתאים ממש כמו ביבי או קרוב מאוד לו לראשות המנשלה ולהובלת המדינה, אבל בכל הנוגע לפתק ההצבעה שיוטל לקלפי ב-2 במארס התנודתיות כמעט שאינה קיימת.

 

המשמעות היא שהתיקו שריר וקיים ועד שנתניהו לא יעוף – המדינה תקועה והבחירות הבאות מיותרות ומהוות בזבוז זמן ומיליארדים.

 

כך למשל, סקר שבוצע עבור "המהדורה המרכזית" של חדשות 12: אחרי סגירת הרשימות מעלה שהליכוד מקבל פחות או יותר או דבר, כחול לבן רק טיפה יותר ליברמן, ש״ס, החרדים והערבים ללא שינוי. השמאל המאוחד נחלש מעט. הימין המאוחד יכול להתקרב ל-10 מנדטים.

.

לשאלה האם לדעתך הכנסת צריכה או לא צריכה לדון בהסרת החסינות לנתניהו עוד לפני הבחירות, יוצר ממחצית הנשאלים השיבו בחיוב ורק כשליש בשלילה. נתניהו מאוס על שני שלישים מהציבור.

 

חלוקת המנדטים לפי סקר רדיוו ללא הפסקה:

 

״המכללה לחדשנות״: הטוב ביותר עדיין לפניך. The best is yet to come.

 

חלוקת המנדטים לפי סקר ערוץ 12:

כחול לבן 34

ליכוד 32

ערבים 13

ימינה 10

ש״ס, ליברמן והשמאל 8 כ״א

חרדים 7.

 

המצב מסובך ויתבהר רק אחרי שנתניהו ייאלץ להסתלק.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםנתפסו ונאטמו בלוני גז פירטיים בצפון הארץ
המאמר הבאהסקופ של רמי יצהר: כך יעוף / ישרד ביבי גם את 100 הבחירות הבאות
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.