החוליגנים של הפועל ת״א: חבל ששמעון מזרחי לא היה במסוק שהתרסק

האסון הנורא שבו נהרגו הכדורסלן האגדי קובי בראיינט, בתו בת ה-13 ו-7 בני אדם נוספים, היכה בתדהמה גם את הנוכחים באולם הכדורסל ביד אליהו בדרבי התל אביבי.

 

מכבי, שאירחה את המשחק שנערך במסגרת הליגה, אירגנה בין הרבע השלישי לרביעי טקס מאולתר ומרגש לזכרו של בראיינט. צילום דמותו הוקרן על גבי המסכים בהיכל. אנשים הזילו דמעה ורק מיציע אוהדי הפועל תל אביב בקעה שירת נאצה שכללה את השורה: ״חבל ששמעון (מזרחי, יו״ר מכבי ת״א) לא טס במסוק״. זה היה מזעזע לשמוע.

 

קשה לתאר את גועל הנפש מן ההתנהלות של חלק מהאוהדים האדומים כולל אלה שתמכו בקריאות הללו. לפחות מכבי ניצחה 74-84. אמארה קלע 11 נקודות בבכורה הצהובה שלו.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםהלם עולמי מהתרסקות מסוקו של קובי בראיינט
המאמר הבאברק: נתניהו משועבד לגזענים, המשיחיים והכהניסטים
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.