גנצ נכשל, הושפל ואיבד את המנדט

זהו. נגמר. עבר זמנו של גנצ ומפעילו אשכנזי. נתניהו משך את השניים באף עד לרגע האחרון ואז שלח אותם לעזאזל ללא הסכם קואליציוני.

 

עכשיו אין עוד מנדט לאיש וכל אחד מ-120 חברי הכנסת יוכל ב-21 הימים הבאים לנסות את כוחו בהקמת קואליציה. אם איש לא יצליח בכך, תפזר הכנסת את עצמה ותחליט על מועד לסיבוב בחירות נוסף. עד אז המלך ימשיך בשלטונו הדיקטטורי ללא הפרעות של ממש.

 

נתניהו עשה ליריביו ביצפר. הוא פורר את כחול לבן, השפיל עד עפר את יריבו העיקרי וסימרטט אותו במשך חודש וחצי, ריסק את העבודה, גנב את גשר ושלח את יאיר לפיד למדבר הפוליטי הניצחי.

 

היחיד שעומד מהצד וצוחק הוא איווט ליברמן שצפוי להיות נשוא החיזורים בשבועות הקרובים.

 

בתום המו״מ של מוצאי החג פורסמה ההודעה הלאקונית הבאה הטוענת כי "הצוותים ימשיכו להידבר היום במטרה להגיע להסכמה להקמת ממשלת חירום לאומית".

 

דרישתו החד משמעית של נתניהו היתה שגנצשכנזי יתחייבו פומבית המעוגנת במסמכים חתומים שיצטרפו אליו במסע ההשמדה של המערכת המשפטית כך שהוא יינצל ממשפטו ומגזר הדין הצפוי לו.

 

רמי יצהר Rami Yitzhar

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםכך תעבוד על מוחך כדי לא להשמין
המאמר הבאליברמן דורש מגנצ לחדול מהחנפנות לנתניהו
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.