מכבי תל אביב כמעט אלופה

הניצחון הקליל 0-2 של מכבי תל אביב על הירוקים של מכבי חיפה הגדיל את היתרון הצהוב בפסגה לכדי 12 נקודות. גולסה וחוזז הבקיעו, מכבי חיפה נראית רע מפתיחת הפלייאוף ובלבול נקלע לסיחרור שעלול למנוע את המשך העסקתו.

 

במכבי מרוצים וכבר מתכוננים למשחק הבא בטדי מול בית״ר שעדיין מלקקת את פצעיה אחרי התבוסה 3-0 מול הפועל תל אביב. במינהלת הליגה מודאגים. כמו יום קודם, התאספו מחוץ לבלומפילד מאוד אוהדים כשהם מפירים בפרהסייה את כללי הבידוד החברתי.

 

 

במשחק נוסף שוב רק תיקו להפועל באר שבע, הפעם בסמי עופר נגד הפועל חיפה. נס זמיר שעלה מהספסל הבקיע ראשון, ז'וסואה איזן לקראת הסיום. הפועל חיפה מאוכזבת בשל יתרונה הבולט במהלך המשחק.

 

עניין מרכזי

שיתוף:
מאמר קודםסא״ל במיל׳ נפצע קשה בתאונת אימונים
המאמר הבאהפגנות נגד טראמפ מסביב לעולם
עיתונאי, שדרן, עורך ויזם תקשורת. חבר נשיאות מועצת העיתונות והתקשורת בישראל. מנחה NLP מאסטר וטריינר. מנהל ״המכללה לחדשנות״. עבד כשדרן, עורך ומגיש ב״קול ישראל״ ומשדר בגל"צ. קצין בכיר בצה״ל, שירת כקצין חקירות בכיר במצ״ח. ערך את בטאון חיל הים ״בין גלים״ ואת בטאון המשטרה הצבאית ״הד חמ״צ״. ערך את בטאון הסטודנטים ״יתוש״ של אוניברסיטת תל אביב. בהשכלתו בעל תואר שני בתקשורת, יועץ ארגוני ומגשר. עורך ״עניין מרכזי״ מאז שנת 1999. העיתון מפרסם חדשות וסקופים ללא תלות בשום גורם פוליטי או עיסקי. עצמאי, בלתי תלוי ואינו מהסס לומר את האמת גם בתנאים מסובכים.